Nejnovější recenze ze sekce Multimediální centra

Google Chromecast 4 HD s Google TV GA03131-DE

Ověřený zákazník CZC.cz JirkaS.

Zakoupeno v CZC.cz

• Ze starší televize udělá moderní TV jako byste koupili novou
  • Zařízení nahradí převodník na novou vysílací normu DVB-T2 (Set top box)
  • Ovladač zcela natradí původní ovladač od televize, který není třeba již používat. Ovladač od Chromcast zapne televizi i pracuje s původní regulací hlasitosti zvuku.
  • Ovladač je malý, s malými tlačítky a jen v bílé barvě, což je sice elegantní, ale nepraktické. Ovladač se snadno přehlédna na bílém ubruse a pro starší uživatele s horší motorikou ruky může být jeho používání problém.

Ověřený zákazník Mironet.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Mironet.cz

OK

Homatics Box R

Homatics Box R

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v atoselektro.cz

Zatím funguje dobře, bez zasekávání. Pouze aplikace VOYO z neznámého důvodu občas nenaběhne a musí se restartovat zařízení.

Ověřený zákazník Alza.cz Stefan

Zakoupeno v Alza.cz

Nezměril jsem si přesně rozměry v kanceláři a produkt se mi nevešel na stul budu objednávat nový menší

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• 4k

Ověřený zákazník Alza.cz Patrik

Přidáno: 8. ledna 2024

• Skvělý poměr cena /výkon
  • Občas se sekne a potřebuje restart, ale u Androidu v podstatě standard
  • Není

Za tu cenu vynikající kvalita. Malý, skladný, přenosný a v podstatě i dostatečně výkonný. Stěžovat si na "malou" RAM u takto levného produktu je asi blbost.

TESLA MediaBox XA300

TESLA MediaBox XA300

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 6. ledna 2024

Zakoupeno v TESLA

Dle návodu nejde zprovoznit, na obrazovce se objeví volba jazyka a tím vše končí. Nic nejde kromě blikání ovladače.

Reakce značky TESLA

mrzí nás, že máte problémy se zprovozněním našeho multimediálního přehrávače TESLA MediaBox XA300. Abychom Vám mohli pomoci vyřešit tento problém, prosím, napište nám na emailovou adresu [email protected].
V emailu nám poskytněte podrobnější popis problému, včetně jakýchkoliv chybových hlášek nebo specifických situací, které se objevily. Na základě těchto informací Vám zašleme postup, jak problém vyřešit, abyste mohli co nejdříve využívat všechny funkce přehrávače.
Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Google Chromecast Google TV HD GO181c

Google Chromecast Google TV HD GO181c

Přidáno: 6. ledna 2024

• funkce
  • dalkovy ovladac neni moc povedeny
TESLA MediaBox XA400

TESLA MediaBox XA400

Ověřený zákazník planeo.cz Marek Sedlář

Přidáno: 3. ledna 2024

(naposledy upraveno 3. ledna 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Neni co moc vytknout, ale sledovat film s vyssim datovym tokem pres Wifi, tak s tim moc nepocitejte.

Reakce značky TESLA

Dobrý den, pane Sedláři,
děkujeme za Vaši zpětnou. Jsme rádi, že jste s produktem spokojený. V případě, že se jedná o vysoký datový tok, je nutné propojit přes 5 GHz Wifi nebo propojit přímo kabelem. Tím je možné dosáhnout stabilního streamu.
S přáním hezkého dne,

Zakoupeno v Allegro.cz

Nefunkční napodobenina chromocastu.

Přidáno: 2. ledna 2024

• chytré malé zařízení
  • možnost instalace aplikací z Google Play (video přehrávač, KODI, …)
  • možnost připojení více Google účtů a používat zakoupené aplikace z jednoho účtu i pod druhým
  • možnost streamování obrazu z počítače přes Chrome (menu → Uložit a sdílet → Odeslat)
  • možnost připojení dokovací stanice a mít tak více USB portů (viz popis)
  • připojené disky mohou mít více formátů než udávaný FAT32 (exFAT funguje též)
  • snadné připojení k Google Home a možnost vypínání/zapínání televize hlasem
  • není problém s rychlostmi přenosu (WiFi 6, pár metrů od routeru, signál i přes televizi)
  • vypínání/zapínání televize ovladačem od Chromecastu
  • chytrá televize Samsung si dobře poradila s detekcí Chromecastu a nesnaží se jej přebíjet nebo si krást video signál
  • nepřehrává zvuk u některých MP4 videí přehrávaných z lokálního disku
  • odebírání disku je zahrabáno v nastavení a disk tam třeba někdy ani vidět není – NICMÉNĚ video přehrávač jej dokáže načíst (zkoušeno s MXPlayer Pro)

Chtěl jsem Chromecast kvůli KODI a možnosti mít připojeno více flešek (televize má jen jediný USB port), ale nakonec stejně tak oceňuji možnost přenášení obrazu pomocí Chromu z počítače připojeného do stejné sítě. Na začátku jsem měl nejistotu se zapojením dokovací stanice a funkčnosti KODI, ale problém nebyl. KODI díky Google Play funguje, dokovací stanice také. Pořídil jsem si AlzaPower USB-C Dock Station 5v1 a bylo potřeba pohlídat, aby byla kabelem přímo zapojená do Chromecastu. Její napájení a současně napájení Chromecastu pak pro mě obstarává samostatně koupená 20W nabíječka strčená do USB-C portu na dokovačce.
Protože je vestavěný HDMI kabel krátký, tak pokud by člověk potřeboval mít vše trochu dál, jde to řešit kvalitním USB-C prodlužovacím kabelem, nebo 4K HDMI prodlužovacím kabelem.

Ověřený zákazník Alza.cz Martin

Přidáno: 2. ledna 2024

(naposledy upraveno 2. ledna 2024)

• funguje perfektně

Thomson THA100

Thomson THA100

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 31. prosince 2023

(naposledy upraveno 31. prosince 2023)

• Wifi 5Ghz i 2,4Ghz i možnost Lan UTP kabelu
  • Již dostupná aktualizace na android TV 12
  • Výkon procesoru dostatečný, v porovnání i s těmi nejvýkonnější rozdíl poznáte minimálně
  • Lze opravdu vypnout a má dokonce vzadu i mechanické tlačítko na vypnutí, ale vypínat nemusíte, stačí jen uspat
  • Hlasové diktování přes ovladač
  • Možnost připojení periferií (klávesnice + myš) přes USB nebo Bluetooth
  • Škoda, že nemají i výkonnější model s rezervou výkonu do budoucna, jsem ze značkou tak spokojen, že bych si pořídil i vyšší model za vyšší cenu (současný výkon je dostatečný i pro verzi Android TV 12)

Dle mého názoru asi nejlepší TV android box na našem trhu. Před časem ještě přišla aktualizace na Android TV 12, což ještě stále nemají jiné dražší značky. Výkon procesoru je dostatečný, měl jsem možnost i vyzkoušet nejvýkonnější model od Homatics s mnohem výkonnějším procesorem a rozdíl poznáte minimálně. Prakticky jen v rychlejším spuštění aplikací a při jejich instalaci. Hry tam skoro stejně žádné nejsou a stejně bych je na tomto nehrál, to raději PC nebo nějakou herní konzoli. Mám ho na multimédia Netflix, Disney, Poda TV, Voyo, filmy s disku nebo flash disku přes VLC player a vše funguje na výbornou. Na rozdíl od jiných modelů lze kromě uspání (krátké zmačknutí power na ovladači), také vypnout (dlouhé podržení tlačítka) a má dokonce i manuální tlačítko vzadu na vypnutí. Pro někoho to muže být zbytečné, ale systém mi naběhne cca do 30 sekund a pokud chci zařízení opravdu vypnout nevidím důvod uživateli bránit. Například u značky Homatics, lze zařízení jen restartovat a pokud chcete zařízení vypnout musíte jen fyzicky vypojit ze zásuvky, jiná možnost prostě není. Jako by jste museli když chcete vypnout telefon vytáhnout baterku, což už u většiny telefonu ani nejde. Chápu, že mnozí lidé nevypínají ani televizi, ale když chci zařízení vypnout tak jako můžu telefon, proč mi bránit. U Thomsona to jde a přitom lze zařízení využívat i úplně stejně jako u Homatics a ještě mají i aktualizaci na verzi 12, kterou Homatics stále nemá.

Přidáno: 30. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Vše funkční, funguje dokonale.

Xiaomi Mi TV Stick

Xiaomi Mi Tv Box S

Xiaomi Mi Tv Box S

Ověřený zákazník Smartnakup.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Smartnakup.cz

• Rychlý, jednoduchý a spolehlivý box
  • Nemá LAN přípojku k připojení k netu(lze připojit pouze přes WIFI)

U této nové generace boxu mohl výrobce alespoň trochu víc upgradovat hardware.

TESLA MediaBox XT850

TESLA MediaBox XT850

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Zakoupeno v TESLA

• spojení set top boxu a android TV

původně jsem hledal novou TV jako náhradu za starší se set top boxem, Chromecastem apod., kde by mimo Netflix a HBO běželo i KODI, nakonec jsem narazil na tento hybrid, kde je vše co potřebuji a funguje dle mých představ stále na starší TV za zlomek ceny nové

Homatics Dongle R

Homatics Dongle R

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. prosince 2023

(naposledy upraveno 29. prosince 2023)

• Jednoduše perfektní
  • Umí zapínat a vypínat tv, upravovat hlasitost tv, takže už nepotřebujete ovladač od tv
  • Není vidět
  • Jediná drobná vada na kráse je, že Bluetooth neumí připojit sluchátka. Škoda. Občas jsem to používal.

Používám v ložnici na tv LG bez androidu. Splňuje přesně to, co jsem očekával. Nechtěl jsem žádnou krabičku s otravným svítícím displejem, nebo diodou. Dongl se zasune do HDMI a napájecí kabel s USB konektorem je dostatečně dlouhý, takže když není blízko zásuvka, zasunu kabel do USB v TV. Připojení k WiFi je stabilní a bez problemůOvladač se naučí on/off + volume.TV, takže puvodní ovladač od TV vlastně nepotřebujete. Používám IPTV ke sledování programu, Netflix a hlavně KODI. Vše běží bez zasekávání a plynule. Když někam jedu, beru si dongl sebou. Má malé rozměry a nic neváží, tak proč ne. Teď jsem byl tři týdny v Asii a mohl jsem sledoval dění v Česku.
Za mě dobrý.

Zobrazuji 161 - 180 ze 500 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11...25