Nejnovější recenze ze sekce Multimediální centra

Ověřený zákazník Jelmo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2024

(naposledy upraveno 22. ledna 2024)

Zakoupeno v Jelmo.cz

• Ok
  • Nevím

Jan Jarolím Jan Jarolím

• funguje s vodafone TV
  • funguje s Sledování.tv

kdo píše, že nefunguje s TV vodafone tak kecá.
Vyměnil jsem to za Android TV.
Krabičku jsem přenechal rodičům ale máme na ní vodafone TV a před tím byl Sledování TV. Vše funguje, není to blesk ale funguje to.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. ledna 2024

Toto zařízení jsem koupil pro sledování O2 tv. na televizi. Bohužel aplikace O2 TV 2.0 která je ke sledování nutná, nejde do tohoto zařízení nainstalovat. Vyrobeno 11/23. Stejné je to i u aplikace Vodafone tv. Budu vracet, pro mě naprosto k ničemu. Koupeno zde:

Přidáno: 21. ledna 2024

(naposledy upraveno 21. ledna 2024)

Funguje jak má.

Ověřený zákazník XIAOMI STORE CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2024

Zakoupeno v XIAOMI STORE CZ

• Mini zařízení

Ověřený zákazník TESLA Tommy

Přidáno: 18. ledna 2024

Zakoupeno v TESLA

• Rychlé, malé a dobře přenositelné
  • Jede na něm O2 TV, Tmobile, Spotify, Netlix, Youtube
  • HDMI, LAN, USB, WIFI
  • Trušku složitější první nastavení media boxu

Už jedno zařízení XG500 jsem pořídil loni a velká spokojenost, funguje jak má. Z hloupé TV udělá SMART TV. Rychlé a svižné menu. Jedou aplikace jako O2 TV, Tmobile, Spotify, Netlix, Youtube. Snad jen zrcadlení videa z mobilu je horší kvality (méně snímků). Poměr cena vs výkon super.

Reakce značky TESLA

Dobrý den, Tommy,
děkujeme Vám za recenzi multimediálního přehrávače TESLA MediaBox XG500 Google TV. Jsme velmi potěšeni, že jste s naším produktem spokojen a že jste si již pořídil druhé zařízení.
Chápeme, že první nastavení může být někdy složitější. Pracujeme na vylepšování a vydání podrobnějších manuálů pro naše produkty. V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů při nastavování neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu na emailu [email protected].
Pro optimální kvalitu streamování obrazu doporučujeme připojení MediaBoxu ke stabilní síti 5 GHz nebo přímo přes kabel LAN. Připojení přes 2,4 GHz může mít nižší rychlost a odezvu, což může ovlivnit kvalitu streamování. Toto platí obzvláště pro funkce jako je zrcadlení videa z mobilního zařízení.
Rychlost a kvalita připojení Chromecastu jsou také závislé na rychlosti a stabilitě internetového připojení. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme použití vysokorychlostního internetového připojení.
Jsme rádi, že jste spokojen s poměrem cena/výkon a že MediaBox XG500 splňuje Vaše očekávání. Pokud byste měl jakékoli další dotazy nebo potřeboval další podporu, jsme zde pro Vás.
Děkujeme za Vaši důvěru v naše produkty a přejeme hodně zábavy s Vaším MediaBoxem XG500.
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Google tv funguje jak má, možnost připojení přes LAN, spousta aplikací, vše co používám jde. Nevýhoda je trochu, že některé aplikace nejdou odinstalovat, ale tak se zařadí nakonec.

Ověřený zákazník Electro World jardaxyz

Přidáno: 17. ledna 2024

(naposledy upraveno 17. ledna 2024)

Zakoupeno v Electro World

• Kvalita obrazu
  • Rychlost wifi, je-li kvalitní připojení.
  • I s připojením 20Mbit to poskytne na 65" OLED dokonalý obraz. A to mám zapnuté většinou 2 TV.
  • Dolby Vision
  • U Disney plus nefunguje Dolby Atmos. Co jsem se dočetl je problém v licenci, kterou asi Xiaomi neplatí. A tak zde zvuk většinou 2.0, max. 5.1.
  • Ani jedna TV mi sticky přes HDMI neutáhla (poznáte hned při úvodním nastavení) a mám tak sticky napojené na el. síť.
  • Dolby Atmos asi umí, ale aplikace v Android TV to nepustí.

Pořízeno 2x kvůli HBO Max a zprovoznění skylinku via lan na staré TV. Hlavní TV (Panasonic serie HZ) nemá HBO jako aplikaci a druhá postarší TV má 16 let (1080i), takže výzva. Naprosto splnilo účel. Stará TV vedle routru: stick jede ve wifi, hlavní TV 1m od routru, ale za nosnou zdí jsem nakonec připojil přes adapter k lan - funguje skvěle. Oba sticky jsou káblíkem v el. síti. U hlavní TV mám 7.1.2 soundbar, a ten mi ukazuje v jakém režimu je zvuk. Naštěstí má TV Panasonic Disney plus ve verzi, kdy tam jede i Dolby Atmos. Nutno ale dodat, že jen v anglické stopě (ostatní cizí stopy jsem moc nezkoušel). Český dabing je vždy v režimu max. DD plus 5.1. HBO produkce jede hlavně na 5.1., tam stick bez problémů.

Homatics Dongle G

Homatics Dongle G

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Jednoduchá instalace bez potřeby použit zdroj. Jen zapojite do TV Hdmi a USB A vstup a rychle nastavite pomoci průvodce menu, i pro úplné laiky. Má navic USB-c vstup na boku.
Homatics Dongle R

Ok

Ověřený zákazník Xm.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. ledna 2024

Zakoupeno v Xm.cz

Android TV hold není Android. Mysleli jsme si, že zvládněme nainstalovat IPTV aplikaci poskytovatele mimo ČR. Ale ne. Předinstalované běží normálně, Netflix atd...Sledovani.TV taky...

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• zatim jen android 11

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Sunnysoft.cz

• lze nainstalovat všechny potřebné aplikace
  • dá se sehnat výrazně levněji než v elektroobchodech
  • jednoduché intuitivní ovládání
  • spojení s Google účtem a tudíž jednoduchá instalace
  • komunikace s mobilem přes chromecast mi přišla "zabržděná"

Ověřený zákazník Svět Počítačů Honzina

Zakoupeno v Svět Počítačů

• trochu složitější instalace pro starší uživatele a zatím ještě vázne 100% komunikace s telefonem (možná chyba na naší straně)
Google Chromecast 4 s Google TV GA01919-US

Google Chromecast 4 s Google TV GA01919-US

Přidáno: 11. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Great if you don't have Smart TV, but want it. You can watch Netflix, Disney, Google TV, Youtube, HBO Max...
  • Electric cable is not included. I don't really understand why.

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Produkt je spolehlivý.

Homatics Box R

Homatics Box R

• poměr cena/výkon
  • párování ovladače s TV ne vždy funguje na 100%.

Google Chromecast 4 HD s Google TV GA03131-DE

Ověřený zákazník CZC.cz JirkaS.

Přidáno: 9. ledna 2024

Zakoupeno v CZC.cz

• Ze starší televize udělá moderní TV jako byste koupili novou
  • Zařízení nahradí převodník na novou vysílací normu DVB-T2 (Set top box)
  • Ovladač zcela natradí původní ovladač od televize, který není třeba již používat. Ovladač od Chromcast zapne televizi i pracuje s původní regulací hlasitosti zvuku.
  • Ovladač je malý, s malými tlačítky a jen v bílé barvě, což je sice elegantní, ale nepraktické. Ovladač se snadno přehlédna na bílém ubruse a pro starší uživatele s horší motorikou ruky může být jeho používání problém.

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25