Nejnovější recenze ze sekce Multimediální centra

Thomson THA100

Thomson THA100

Ověřený zákazník TV - ANTÉNY . CZ David

Přidáno: 10. dubna 2023

Zakoupeno v TV - ANTÉNY . CZ

• Rychlej stroj,žádný dlouhý čekání ,zatím ho mám chvíli,ale splňuje mé očekávání
Apple TV 4K Wi-Fi+Ethernet 128GB APTVAPAPTV105

Mecool KM2 Plus

Mecool KM2 Plus

Ověřený zákazník NEJCENY.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v NEJCENY.cz

Jsem spokojený, vše funguje jak má, doporučuji.

Ověřený zákazník Xm.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Xm.cz

Vše v pořádku

Ověřený zákazník Xm.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Xm.cz

jednoduchá instalace, vše funguje, jak má, super ovladač

Dune HD Max

Dune HD Max

Jaroslav Korbel Jaroslav Korbel

Přidáno: 8. dubna 2023

• vynikající stroj,pro lidi,kteří chtějí kvalitu a rádi si připlatí,obraz a zvuk kvalitní, dobrý zdroj,šuplík pro hdd,kvalitní převodník,veliký display,přehraje všechno co potřebuju a znám.
  • někdy je hlasitý větrák,jako na projektoru,

první věc, dole je chlapík, který nedoporučuje a dal 10%,je to hňup,který nemá ani pravé jméno,to by měla heureka trošku hlídat.Teď k hodnocení přístroje a ne lidí,kteří tomu absolutně nerozumí a neumí nic nastavit.Přístroj max vision je sice drahý,ale je také kvalitní a za kvalitu si hold musí lidé připlatit,někomu stačí přístroj za litr z aliexpres,někdo požaduje kvalitu,testoval jsem dune max vision na LG 65 oled cx, av rec Onkyo 656,filmy z hd ,jak mkv tak iso,pak streamování z uložiště přes kodi,filmy byli ve 4k,od 12 giga do 100 giga veliké,hned na první pohled je skříň kvalitní,žádný plast,přistroj sám o sobě není žádné pírko,je dost těžký,má asi kvalitní zdroj,jeden šuplík na malý hard vzadu a jeden ve předu na 3.5. po zapnutí je nejdříve slyšet větrák,dost hlasitě,ale za 3 sekundy je ticho,pravděpodovně jde i vypnout v menu nastavení,já ponechal automat.Dune je opravdu rychlík,najede rychle, dobře,ovládání je kvalitní,rychlé načítání a opravdu lehká a rychlá instalace přístroje,Kodi si musíte nainstalovat,filmy z uložiště hrají perfektně,dokonce je kompatibilní 7.1 atmos,5.1,i 50gigový film jel z uložiště perfektně,rozhodně ale záleží na rychlosti internetu a na zdroji uložiště,co se týká přehrávání filmů z HDD,je to perfektní,bez trhání,rychlé, dobře čte titulky, zvuk perfektní jak Dolby Atmos,tak 5.1.. ve stereu je pak perfektní zvuk Hi-Res,flac,mp3, spotifi,je to opravdu vynikající,obraz je ve 4 k perfektní,ostrý,čistý,jistě si ještě můžete i obraz upravit,youtube nepojede bez přihlášení,bez přihlášení je nastaveno na ruské videa,které nejsou,.. takže to musíte vyladit.co mě překvapilo,že není kabel pro českou republiku a přístroj nemá tkz zem, tři vydlice,ale jen dvě,koupeno Alza,

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Homatics Dongle Q

Ověřený zákazník atoselektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. dubna 2023

Zakoupeno v atoselektro.cz

• Splňuje vše pro co byl zakoupen.
TESLA MediaBox XT750

TESLA MediaBox XA400

TESLA MediaBox XA400

Albert Albert

Přidáno: 6. dubna 2023

(naposledy upraveno 6. dubna 2023)

• fungují všechny streaming služby, které používám - Netflix, HBO, iVysílání, Sledování TV, YouTube, Spotify, Český rozhlas
  • docela svižné a pohodlné Android TV prostředí
  • dobrá integrace HDMI-CEC a vestavěného infra pro ovládání televize jediným ovladačem - tím od Tesla boxu
  • konektorová výbava - ethernet, USB porty, digitální audio výstup
  • čtyři roky stará verze Android TV 10 - chybí pro rodinu důležité funkce jako uživatelské profily
  • poslední bezpečnostní updaty z počátku roku 2021
  • nejde přemapovat tlačítka streaming služeb na ovladači - chtěl bych si třeba místo Prime TV tlačítkem spouštět SledovaniTV
  • nepřipojí se k mému staršímu 2.4/5GHz wi-fi routeru Mikrotik, připojil jsem teda přes ethernet

Byl by to skoro dokonalý streaming box ... ještě před dvěma lety. Dnes mám kvůli zastaralosti software pocit, že jsem koupil zařízení na konci své morální životnosti s nejistou vyhlídkou. Věřím, že hardware vydrží, tu tříletou záruku bych raději vyměnil za záruku updatů software po nějakou danou dobu. U jiných zařízení s výjimkou Google Chromecast je to zřejmě podobné. Zvažuju ještě výměnu za Chromecast s Google TV 12, s jistou obětí na straně hardware výbavy.

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.
V současné době se připravuje obsáhlá celková aktualizace, která zahrnuje upgrade současného operačního systému Android TV 10 na vyšší verzi. Zveřejnění aktualizace je plánováno během prvního pololetí tohoto roku.
Android TV nepodporuje uživatelské profily - dáno systémem. Profily jsou k dispozici až od systému Google TV.
S novou verzí proběhne i aktualizace zabezpečení.
Tlačítka služeb, které jsou na ovladači nejde přemapovat, je tak dáno omezením ze strany Google. Můžete si ale s příslušnou aplikací namapovat jakékoliv jiné tlačítko na spuštění Vámi zvolené aplikace.
Rádi bychom Vám pomohli, bohužel neznáme důvod, proč se Vám nejde připojit přes Wifi na Váš router, jedná se o individuální záležitost s Vaším zařízením. Doporučujeme vyzkoušet vytvořit např. guest síť, na které můžete měnit parametry a testovat, kde je konkrétní problém, případně zkuste aktualizovat firmware routeru na poslední verzi.
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Zidoo Z10Pro

Zidoo Z10Pro

Ověřený zákazník Blu-shop.cz Vladimír

Zakoupeno v Blu-shop.cz

no mám předešlý model Z10. potřeboval jsem další na druhou TV. Přehraje vše, teda nevím, mám pouze MKV 4K, BD i s menu i 3D a 1080p. Matlanice 720 a méně nemám.

Xiaomi Mi Tv Box S

• splňuje co má

Ověřený zákazník Alza.cz Super Mega Frajer

Přidáno: 4. dubna 2023

• levné a malé

udělá t oz vaší hloupé TV chytrou

BLOW Android 4K TV BOX

BLOW Android 4K TV BOX

Ověřený zákazník HITYshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2023

Zakoupeno v HITYshop.cz

• rychlost, malé rozměry
  • chybí český návod, ten anglický má minipísmena.
Nokia Streaming Box 8010

Nokia Streaming Box 8010

Ověřený zákazník MADER.cz JoTe

Přidáno: 3. dubna 2023

Zakoupeno v MADER.cz

Nejhorší přehrávač co jsem měl kdy doma, dále nemá smysl cokoli o tomto psát páč "co mi vadí, je pro jiného přijatelné"

Ověřený zákazník Sunnysoft.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2023

Zakoupeno v iStage.cz

• Skvělá cena
  • Jednoduché nastavení
  • Dobrá kvalita obrazu i zvuku
  • Snadné spojení s TV
  • Chromecast
  • Bluetooth ovladač
  • Kompaktní rozměr
  • Slabý HW - občas se poseká
  • Rychlé stárnutí Androidu - ztráta plynulosti
  • Žádná možnost přeinstalovat Android

Je to už můj druhý Mi Stick v pořadí. Důvodem je právě jeho největší slabina - že Android stárne a ztrácí svižnost. Po roce a 2 měsících už se mi Stick pravidelně sekal natolik, že jsem měl chuť ho rozmlátit kladivem. Tak jsem si koupil nový, protože stojí sotva 1000 Kč. A jsem zase spokojen.
Je to šikovná věc. Mám starší plasmovku Samsung, a Stick je malá krabička nalepená pod televizí, jen HDMI a USB kabel, a najednou je z TV chytrá. To by se mi v minulosti nesnilo že si budu pouštět video na Facebooku a pár kliknutíma si ho nechám přehodit na TV. Taky rád sleduju Netflix, zcela bez problémů.
Takže doporučuji, ale počítejte s výměnou po roce. Víc než 2 nepřežijete psychicky.

Ověřený zákazník Servatech s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 30. března 2023

Zakoupeno v Servatech s.r.o.

• nenápadný, schováno za TV
  • jednoduchý ale velmi podařený ovladač
  • napájení přes USB
  • v podstatě plnohodnotný Android TV