Nejnovější recenze ze sekce Multimediální centra

Pavel Pavel

Přidáno: včera, 09:23

• Zábava za rozumnou cenu.

Ověřený zákazník Neven Roni77

Přidáno: 10. prosince 2018

Zakoupeno v Neven

Super při používání aplikaci android v tv,horší ovládání kurzoru,což ale celkem vyřešila bezdrátová myš,takže za mne spokojenost výrobku i ceny

Evolveo MultiMedia Box M8 MMBX-M8-HDR

Evolveo MultiMedia Box M8 MMBX-M8-HDR

venca venca

Přidáno: 9. prosince 2018

(naposledy upraveno 10. prosince 2018)

• Svižný, dobrá kvalita videa, pokud jde spustit
  • nelze přehrávat některá videa ve webovém prohlížeči, píše chyba restartujte zařízení, snad vyjde nějaká oprava nebo odpověď od podpory

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

Ověřený zákazník CZC.cz Rudy

Přidáno: 7. prosince 2018

Zakoupeno v CZC.cz

Chromecast dělá přesně to,co jsem očekával.Rychlé nastavení a spárování s mobilem.

Google Chromecast Ultra

Google Chromecast Ultra

Ověřený zákazník CZC.cz David Josiek

Přidáno: 6. prosince 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Po počátečním nastavení mobilem/tabletem pracuje bez nutnosti jeho přítomnosti (za předpokladu nějakého ovládání - pc / google home)
  • Streamování oken prohlížeče
  • Nutnost externího napájení
  • Umím si představit podporu další obrazovky pro windows

Je to užitečná věc, pokud používate android a ostatní google zařízení, velmi rychle si člověk zvykne na ovládání google assistentem. Netflix a Youtube jedou přesně tak jak by jste si představovali, streamování prohlížeče taky velice dobré. Ovládání z více zařízení najednou je zajímavý prvek. Ovšem krom těchto věcí, a pravděpodobně přehrávání fotek z google disku to o moc víc prozatím neumí. Pro nadšence nicméně doporučuji.

RGB.vision H96 MAX H2 4/32GB

RGB.vision H96 MAX H2 4/32GB

Ověřený zákazník Neven Peter

Přidáno: 5. prosince 2018

Zakoupeno v Neven

• Produkt podla parametrov splna moje požiadavky

Ověřený zákazník CZC.cz Dobalena

Přidáno: 4. prosince 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Sledování filmû na starším tv

Daniel Daniel

Přidáno: 3. prosince 2018

• youtube a další online aplikace
  • hlasové vyhledávání
  • android TV 8 (možnost instalace dalších aplikací a zároveň snad zaručí fci online aplikací po celou dobu životnosti zařízení)
  • chromecast (funguje, pokud funguje síť => po připojení přes LAN není problém)
  • možnost připojení USB LAN adaptéru, který obstará spolehlivé připojení k síti
  • možnost připojení externího audia
  • nestabilní wifi (vlastně téměř nepoužitelná, skoro jsem to kvůli tomu vracel)
  • android TV 8 - méně aplikací na googleplay (jelikož to není standardní android, ale android TV, je tu nižší nabídka aplikací než třeba v mobilu). Toto se údajně dá částečně obejít instalováním aplikací přes balíčky.
  • absence LAN portu (ale alespoň lze použít USB LAN adapter)
  • pouze 1x USB (při použití USB LAN adapteru by bez použití USB HUB již nebylo možné připojit externí úložiště)
  • bohužel jsem se setkal i s tím, že přehrávané video z externího úložiště (přes USB) bylo sekané (lehce posunutý zvuk). Neříkám, že to dělá u všech formátů. Zároveň věřím, že toto bude vyřešeno nějakou aktualizací příp. že najdu jiný formát, který poběží bez problémů.
  • občasně zamrznutí (což ale (zatím) není tak časté)

Nepoužitelné wifi, které nebylo vyřešeno ani nahráním aktualizace (a to i přesto, že dle infa o aktualizaci měla aktualizace problém s připojením k wifi vyřešit). Nicméně nepoužitelné wifi vyřešeno LAN adapterem.
I tak je tato krabička za tu cenu myslím super (pokud tedy máte možnost připojení přes LAN).

Zde zasílám USB HUB a hlavně USB LAN adaptér, s kterým mi MiBox 3 funguje bezvadně:
LAN adapter:
USB HUB:

Pozn. jelikož mi fungoval první USB LAN adapter, který jsem vybral, tak je dost možné, že bude fungovat (téměř) každý USB LAN adapter a nebo jsem měl jen štěstí :)

Výše uvedená informace by mnohým z vás mohla ulehčit rozhodování.
Add wifi...testoval jsem se 3 různými modely AP a přesto měl MiBox 3 problém s wifi. Ostatní zařízení v domácnosti přitom signál wifi neztrácela. Signál/síla wifi také nebude ten problém, jelikož jsem v rámci testování zkoušel MiBox na vzdálenost cca 1m od AP.

sanmil sanmil

Přidáno: 2. prosince 2018

• Opticky vystup
  • Usb moznost pripojit mysku nebo klavesnici pro ovladani
  • Neseka plynule a rychle ovladani
  • Dalkovy ovladac s moznosti prepnout na mys
  • Mohli s pristrojem dodavat obojstranni pasky pro uchceni pristroje na tv
  • napajeni 5v pres trafo, predelano na pripojeni primo z USB na TV, odpadnul jeden sitovy kabel

Zhanel jsem maly a funkcny pristroj a tento to splnuje. Jsem snim spokojen. Reaguje svizne, funguje ovladani i s dalkovym ovladacem k TV mam LG. Pouzivam ho na sledovani internetove TV, Antik a SledovaniTV a bez problemu. Vyrobek aspon za mne muzu doporucit.

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Zakoupeno v Neven

Pokud nemáte Smart TV a nebo Vám prostě chybí na TV USB, kam byste mohli připojit externí HDD, a nechcete jen kvůli toho kupovat novou TV, tak je tato krabička přesně pro vás. Krabička je rychlá, videa ve FullHD zvládá v pořádku, podporuje mnoho video formátů a dá se díky Androidu na ní nainstalovat ledasco. Doporučuji.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Petr

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

Lepší v dané kategorii není..

Ověřený zákazník Neven Alena

snadné ovládání

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Zakoupeno v Neven

• Umí vše co jsem očekával, má jednoduché nastavení.
  • Zatím nic.

Pavel Pavel

Přidáno: 29. listopadu 2018

• Kvalitní přístroj
  • problém u Digi2go

Ahoj, chtěl bych poradit s problémem, který mi nastal u tohoto přístroje u Digi2go. Dříve jsem používal přístroj SRT 2020 a vše bylo v pořádku (pomalý a zastaralý). Ale pořídil jsem si nový a vylepšený Strong SRT 2023. Problém nastane při zvětšení obrazu na celé zobrazení přes celou obrazovku. Na obrazovce zůstávají ikony, které mají po chvilce zmizet a obrazovka má být bez těchto ikon.
Pokud pouze při náhledu (malý čtvereček) kliknu šipkou na zobrazenou malou obrazovku, tak ikony po malé chvilce zmizí a je vše v pořádku.
Doufám, že se tento problém nějakým způsobem vyřeší.

Jinak tento přístroj mohu jen chválit. Sledování O2 TV nádherné, jen doporučuji opravdu rychlé a kvalitní připojení a Skylink také super.

Jen ten problém u Digi2go!

Minix NEO U1

Minix NEO U1

Přemysl Helešic Přemysl Helešic

• Podpora různých formátů
  • Jako hudební přehrávač ubohý - musíte vždy zapnout TV, abyste viděli, co se děje, přes telefon se dá ovládat pouze prostřednictvím dementního programu KODI, nepodporuje Spotify.

Vypadá to na fortelně udělaný kus HW - těžký a v kovovém těle.
Možná když přikoupíte air mouse za 1000,-(?) tak to půjde, ale s default DO nejde skoro nic.V prohlížeči se nedostanete do adresního řádku, ve většině aplikací se nedostanete na různá klíčová okýnka - třeba heslo a username.
bluetooth se mi nepodařilo přihlásit, ačkoliv spárování proběhlo bez problémů.
Život s tímto krámem je věčný boj a kompromis.
Po roce soužití jsem práskl ovladačem o zeď a krám vyhodil z okna.

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

Libor Libor

• Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
  • po zapnutí nenačte wifi

po zapnutí dálkovým ovladačem není dostupná wifi. Musí se vytáhnout napájecí kabel, jinak se nenačte.
Potom už funguje správně.

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost martincovi.cz

Přidáno: 26. listopadu 2018

(naposledy upraveno 26. listopadu 2018)

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• splnilo ocekavani

Ověřený zákazník Neven Pepan

Přidáno: 23. listopadu 2018

Zakoupeno v Neven

• Zatim jsem spokojen, dela co ma...

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. listopadu 2018