Nejnovější recenze ze sekce Multimediální centra

Minix NEO Z83-4 FHD

Minix NEO Z83-4 FHD

Karel Karel

Přidáno: 14. února 2018

• "Dobré"
  • ale jen do té doby než přijde nová aktualizace ,která má 20GB
  • Problém s novým Windows 10 verze 1709 aktualizací na disku je málo místa .Verze 1607 zabírá 15GB a nová akualizace chce 20GB .Neustále hlásí nedostatek místa nelze aktualizovat.Mefunguje záložní HDD ani Flash ,nevidí ho ani když ho zadám v nastavení .Jedině cistá instalace ale to vyžaduje znalosti s PC a to běžný uživatel nezná.
  • USB 3 konektor vykazuje časté chyby také se nedá běžně využívat ,je to sklamání.

Chce to větší uložiště potom je to dobrá volba .Na uložiště které využívá Windows ,nedoporučuji nic nahrávat ! Velmi málo mista ,na to slouží SD karta která se dá volit nad 32GB.

Jak začnou chodit nové aktualizace Windowsu které jsou velká je s tímto PC jen otrava .Neustálá hláška "Aktualizace nejdou instalovat".
Podpora je pro odborníky ,běžní spotřebitel nemá šanci nic vyřešit .Jedině odnést někomu kdo to umí a vysolit další peníze za instalaci .

Minix NEO U1

Minix NEO U1

Marcel Čermák Marcel Čermák

Přidáno: 10. února 2018

(naposledy upraveno 10. února 2018)

• Možnost zvloit dostupné android přehrávače (pokud některý na něco selže)
  • přehrává obsah ve 4K rozlišení
  • spolu s dokoupenou Air Mouse příjemné ovládání
  • Zahrajete si pár jednoduchých android her
  • Malé rozměry
  • Integrovaný Wi-Fič
  • HDMI 2.0
  • vyzkoušeno, že přečte 1 TB, 2 TB a 8 TB externí disk (vyzkoušeno)!
  • Neumí HDR
  • Zastaralý Android 5.1
  • Ledabylý překlad co češtiny
  • Nezahrajete si složitější android hry
  • proč má jen USB 2.0? Hodil by se kvůli externím diskům 3.0 nebo 3.1.

Moje první multimediální centrum, které jsem kupoval v době, kdy jsem 4K televizi neměl. Nicméně nyní co ji mám, zjišťuji, že je není zcela dostačující. Ať už jde o verzi USB nebo to že nepodporuje HDR. Jako vstup do světa multimediálních center dostačující a 4K si na něm také pustíte. Bohužel už na centru je znát zub času a byl zajímavý v době, kdy 4K se ještě tolik nerozjelo. Překvapilo mě, že ačkoliv oficiální podpora v Honk Kongu nebo odkud jsou tak psala, že oficiálně udávají podporu až do 2,5 TB externí disku, tak jsem na přehrávači rozjel 8 terabajtovej disk (konkrétně tento Seagate BackUp Plus Hub 8TB)...

Ověřený zákazník Xiaomi Store CZ MartyZ

Přidáno: 10. února 2018

Zakoupeno v Xiaomi Store CZ

• čistý Android TV
  • kompaktní provedení
  • problém s AC3, věřím, že to další FW vyřeší

kupoval jsem jako alternativu k AppleTV, která je v obýváku... Využívám na MI BOXu zatím jen YouTube a Plex a dojmy jsou zatím pozitivní, trochu problém s AC3 v KODI, ale hlasové ovládání to vykompenzuje. Prostředí Android TV čisté a rychlé, jen škoda, že není ve Store tolik aplikací jako pro klasický Android.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

• Bez problémová komunikace s NAS
  • zatím žádná

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Pepino

Přidáno: 8. února 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Během pár minut máte chytrou televizi

Ověřený zákazník Xiaomimobile.cz Pavlík Zlín

Přidáno: 7. února 2018

Zakoupeno v Xiaomimobile.cz

• Spotyfy
  • Jednoduché
  • Intuitivní

Přidáno: 7. února 2018

Zakoupeno v CZC.cz

co se týká např. Youtube tak není problém,
ale zklamalo mě ,že při přehrávání třeba videí přes internet lze pouze zrcadlit a v tu chvíli je mobil k nepoužití...

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 2. února 2018

Zakoupeno v Electro World

• kvalitní zvuk

Ověřený zákazník CZC.cz lubos41

Přidáno: 1. února 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Malý prohlížeč pro domácí používání, bez problémů.

Apple TV 4K 32GB MQD22CS/A

Apple TV 4K 32GB MQD22CS/A

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz Dušan

Přidáno: 29. ledna 2018

(naposledy upraveno 30. ledna 2018)

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Je to Apple
  • Apple TV 4 K je super, sice dražší,ale kdo ji chce,ten ty prachy dá.Rozdil s předchozí verzi je v procesoru a v ve výstupním rozlišení .Super uvedeni do provozu,nemusí se nic nastavovat jen se po Vašem svolení nakopiruji data z vašeho iPhone nebo iPadu.Bomba.Pokud jste měli předchozí generaci, tak se Vám z iClodu natáhne kompletní nastavení a všechny programy,které jste tam měli nainstalovány.
  • Jedimé,co mne asi je dlouhá prodleva po přehrání videa obraz ztmavne pak problikne naskočí logo HDR a ceprve pak plocha.Myslel jsem,ze to bude HDMI kabelem tak jsem koupil nový pro 3D ;4K 60 H, ale je to stejné.Treba to odstraní aktualizace iOS

Doporučuji !!

Přidáno: 27. ledna 2018

ok

Přidáno: 26. ledna 2018

• Je ve stádiu zkoušení
  • ?

Tento produkt jsem již jednou zakoupil v jiném internetovém shopu, bohužel po 5-ti měsíčním používání přestal správně fungovat,přišla na řadu reklamace a jelikož nebyla dodržena 30-ti lhůta ,byly mi vráceny peníze.Jelikož na netu má tento produkt nejmenší procento poruchovosti rozhodl jsem se ještě jednou pro stejný.Prozatim šlape jak má!

Petr Šimek Petr Šimek

Přidáno: 26. ledna 2018

• POZOR!!!! Nefunguje aplikace Horizon Go, jen zvuk. Protože jsem jej koupil hlavně kvůli tomu, je pro mne nepoužitelný.

Minix NEO U9-H

Minix NEO U9-H

Ověřený zákazník Digiboss Lumixon

Přidáno: 25. ledna 2018

Zakoupeno v Digiboss

• Celá řada funkcí pro přehrávání audia i videa, wifi, možnost prohlížení webových stránek, YouTube
  • OS Android, USB 2.0, dálkové ovládání s minimálními možnostmi, nutno dokoupit bezdrátovou klávesnici, myš, event DO s klávesnicí a myší jako doporučené příslušenství.

Výrobek v této cenové kategorii (mini PC) by si zasloužil doplnit o kvalitní český uživatelský manuál kde by uživatel našel všechny možnosti nastavení a použití.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Petrees

Přidáno: 24. ledna 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Dobrá krabička
  • Android TV,škoda že je málo aplikací,více podpory spíše US

Krabku jsem koupil tátovi k narozeninám.Víceméně jsem vstupoval do neznámých vod a dle relativně pochvalných recenzí,jsem se odhodlal box koupit.Po vybalení a zapojení do TV, instalace zcela intuitivní.Pro majitele Android telefonů by to neměl být závažný problém.Po zdolání prvních kroků přišlo první zklamání a to v tom,že aplikací velmi poskrovnu .Instalace metodou sideload není zas tak závažný problém,ale pro mě důležité aplikace jako HBO Go a Horizon Go nejsou kompatibilní a obraz byl otočený jako by na výšku,takže to muselo jít ven.Aplikace HBO Go je pouze nabízena pro Americký trh.Takže vše metodou pokus omyl...Přes sideload jsem tam ještě dostal prohlížeč Chrome, prohlížeč Opera for TV, Čtk, TV program....z Google Play jsem stáhl : Stream,Kuki, Kodi,Video TV Cast,Sledování TV,MX Player,Lepsi TV,Es File manager.Doporučuju vyhledávat a instalovat skrze účet z PC....Po zjištění funkce Google Cast jsem zaplesal...HBO Go a Horizon Go funguje zcela korektně (HD) přes stream z mobilu do boxu bez problémů podobně jako chromecast, z toho jsem měl radost...jedinný co ještě doporučím... Je důležité mít kvalitní dosah signálu Wi-Fi.Umí 2,4 a 5Ghz.Dále USB Hub na připojení bezdrátového setu klávesnice + myš (hodně se hodí a zlepší ovládání) a třeba USB flash (bohužel krabice má jen jeden USB vstup)...No abych to vcelku zhrnul.Z počátečního zděšení vystřídalo nadšení...De fakto za cenu 2500,- dostanete zařízení 2v1 a do budoucna snad Xiaomi nějaký ten update dá, HW výbava na to je poměrně slušná...Za mě je to dobrej kauf , možná lepší jak nějaká no name Made in China krabka....

Strong SRT 2022

Strong SRT 2022

Anonym Anonym

Přidáno: 23. ledna 2018

• Klávesnice na ovladači pracuje výborně
  • HDMI CEC

Přidáno: 22. ledna 2018

• Hraje perfektně.

Přidáno: 22. ledna 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Splnil očekávání, nové možnosti pro starší audio sestavu.

Přidáno: 18. ledna 2018

• Pro HBO Go zatím funguje bez problémů