Nejnovější recenze ze sekce Multimediální centra

Ověřený zákazník ALFA.cz gEs

Přidáno: 19. září 2018

Zakoupeno v ALFA.cz

• splnilo očekávání
  • možnost nastavení výstupu obrazu 50/60 Hz
  • citlivost na kvalitu WiFi signálu, nejlépe přímá viditelnost na router

Pořízeno k staršímu receiveru Onkyo, možnost odesílání hudby z telefonu, NASu.

RGB.vision H96 Pro+ 3GB

RGB.vision H96 Pro+ 3GB

Ověřený zákazník Neven Ak47

Přidáno: 18. září 2018

• Výkon
  • Přehraje 4k HDR hevc.265 bez problémů

Senilní anonym Senilní anonym

Přidáno: 14. září 2018

• android - záleží na uživateli
  • 4k
  • KODI
  • dioda
  • zapnutí
  • připojení k internetu

+PLUSY
Krabičku jsme zakoupili jako náhradu za DVB-T2, doukoupena služba Lepší.TV, DVB-T2 bude mít minimum HD stanic. Tato aplikace běží bez problémů. Zpátky ke krabičce; výkonný stroj, dost paměti s možností rozšíření o microSD kartu. Není to úplně pro starší lidi, ale to je o člověku, kdo má telefon s androidem, bude jako doma. Co potěšilo, kabel v balení, nevím, co je zač, mám zapojení svoje přes receiver Yamaha. Zatím přehrála všechno, co jsem do ní nacpal, Jelly.Fish.HEVC s 110Mbit bez problému, nicméně jen HD, nemám 4K, takže nemůžu hodnotit toto rozlišení. Youtube bez problémů, Chrome taky. Součástí je KODI, kdo ví, o co jde, bude spokojen. Velikost je akorát, nikde nepřekáží.
-MÍNUSY
Skoro nic, nicméně občas, když se krabička vypne červeným tlačítkem (nastaveno na usínání), tak se mi 2x stalo, že nešla nahodit, pomohl až povytažený napájecí kabel. Váhám, jestli je to důvod k vrácení, takže ji asi budu nechávat zapnutou, provoz nestojí svět. Další věc je malá diodka, která ale dokáže osvítit celou místnost a dokáže to být protivný, vyřešeno přelepením upomínáčkem cca 2x2mm, není to vidět, diodka prosvítá, ale už nezáří na celý obývák. Ze začátku trošku zlobilo připojení, odpojovala se od internetu, přestože byla přes kabel. Asi není doladěno DHCP, při nastavení pevné IP adresy již bez problémů.
------------------------------------------------
Chtěl jsem krabičku, co bude mít android, půjde tam Lepší.TV, KODI a hlavně má podporu kodeků DTS a spoustu jiných, takže je z toho dobré multimediální centrum. Kvalita je ucházející, i vzhled moderní. Ostatní krabičky v cenové rovině nemají často DTS a HDMI 2.0 - stejně jednou nová TV bude potřeba, a ne4k už neseženete, tak jsme aspoň připraveni. Wifi a BlueTooth nemůžu soudit, kabel je kabel.
Reakce jsou rychlé, instalace z GooglePlay bez problémů.
Máme ji krátce, takže uvidíme časem.
Kdo nemá problém odchytat tomu takové ty drobné nedostatky, výborná koupě. Rozhodně doporučuji dokoupit klávesnici a myš. Ušetří to hodně starostí. Ovladač je malý, má i funkci myši, ale není to pohodlné, nicméně ovládat to lze.

David L. David L.

Přidáno: 14. září 2018

• Rychlý start
  • Složitější nastavení

Za mě v pohodě zařízení. Používám hlavně na Youtube, dokonce je svižné, ale chce to připojit myš. Přehraje snad všechny běžné formáty. Ještě jsem se nesetkal, že by něco nepřehrál. Za tu cenu dobrý doplněk ke starší TV.

Anonym Anonym

Přidáno: 13. září 2018

• Velikost
  • Dlouhý kabel do zástrčky
  • Jednoduchost
  • Čeština
  • Snadné nastavení

Levná varianta, bez problémů funguje

Sencor SMP 9004 PRO

Sencor SMP 9004 PRO

Tomáš Zeithaml Tomáš Zeithaml

Přidáno: 12. září 2018

• Programovatelný ovladač
  • 2,4 i 5GHz Wi-Fi
  • 1Gbit ethernet

Pokud použijeme místo OS Android LibreElec (CoreElec), pak je to bezvadná multimediání mašinka. Nemohu tedy moc dobře hodnotit to zařízení s OS Android, neb jej nepoužívám. S LibreElec však funguje výborně. HW provedení je slušné a v balení je vše potřebné. CPU S912 oproti S905x má o 4 jádra navíc tj. 8 a upřímně je nevyužijete. Vše počítá grafická část a všechny nejnovější technologie jsou plně podporovány. 2GB RAM se dá lépe využít na větší cache na online sledování, takže ani minutový výpadek není problém. Podpora 4K při 60Hz a HDR je samozřejmostí. To zařízení stojí cca o 400 Kč více než SMP 5004 PRO s S905X. Oproti němu má o 4 CPU jádra navíc, 1GB RAM navíc, podporu 5 GHz Wi-Fi. V poměru cena-výkon je na tom dobře. Nedostatky, které bych vyčítal jdou spíše na vrub RISC architektuře,takže jsou irelevantní.

Rikomagic MK36T

Rikomagic MK36T

petr petr

Přidáno: 10. září 2018

• Poměr cena / výkon je dost zajímavý
  • Malá vnitřní paměť

Už se s tím j*bu několik dní a pořád se mi kvůli nedostatečné paměti nedaří updatovat na aktuální verzi win10. Nedoporučuji průměrně zkušeným IT uživatelům. Počítačové lamy updaty neřeší a budou MK36T v klidu provozovat na staré verzi OS. Pokročilí IT si zřejmě poradí. No a ti ostatní si párkrát prožijou 10hodinovou instalaci, která spadne, pak to budou zachraňovat, aby se to dalo aspoň nějak spustit a pak to zkusí nainstalovat znovu, aby to zas po několika hodinách spadlo. Externí disk nepomáhá. Může za to sice Microsoft, ne MK36T, ale z toho se nenajíte. Provozovat OS windows na čemkoliv, co nemá aspoň 64GB, se mi po těchto zkušenostech jeví jako sebevražda.

POZOR: s velkou pravěpodobností, vám bude nejdříve "utíkat" obraz na TV. Není to MK36T. ale televizí. Bude potřeba najít to správné nastavení, jako režim obrazu standard, neroztahovat menší obraz a nevím co ještě. Prošel jsem to TV menu několikrát, protože ty možnosti (mám Toshibu) byly hezky ukryté, než jsem na to přišel. Mezitím jsem se pochopitelně taky snažil nastavit obraz na počítači, ale to byla slepá ulička.

Taky si pohlídejte zobrazovací frekvenci.

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

Ověřený zákazník elektroshock.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. září 2018

Zakoupeno v elektroshock.cz

• Jednoduchá instalace a ovládání.
  • HDMI kabel by mohl být delší

Ověřený zákazník Mobil Pohotovost Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. září 2018

Zakoupeno v Mobil Pohotovost

• dálkové ovládání přes Bluetooth, korektní podpora od KODI (Amlogic S905X), Android 8 Oreo
  • chybí ETH port,1x USB port, není dodělaná podpora pro změnu obnovovací frekvence obrazovky podle přehrávaného obsahu. OS Android TV zatím postrádá podporu od tvůrců apliakcí, aplikací je zatím pomálo ale i v tom málu je plno systémových apek.

Android 8 Oreo, dákové ovládání přes Bluetooth krabička nemusí být tedy vidět, podpora KODI 4k, 1x USB port lze rozšířit pomocí USB 3.0 HUBU, bezproblémů lze připojit externí HDD 1TB. Pěkné komfortní dálkové ovládání s minimem tlačítek (úplně stačí). Sám používám bezdrátový SET (myš-klávesnice) Logitech MK235 a bez problémů.
Prostředí je velmi pěkné, jednoduché intuitivní, nelze moc upravovat jako v mobilu ale to není na škodu. OS Android TV zatím nemá v Google Playi tolik apek, ne všechny jsou kompatible ale i tak je tam dost her a programů, které Vám zpříjemní práci. Takže za mě palec nahoru.

Vašek Vašek

Přidáno: 5. září 2018

• 4K 60fps, HDR10
  • LAN připojení
  • Android 8.1 Oreo
  • výborné konektivita včetně např. USB 3.0
  • TV launcher není "user friendly"
  • Wifi pouze 2.4 GHz
  • dálkový ovladač

Přijímač jsem kupoval převážně kvůli Kodi. Hlavní požadavky byly kabelové připojení k internetu (tak mě ani nemrzí pouze Wifi 2.4 GHz), podpora 4K 60 fps i HDR a svižný systém. Produkt všechno splňuje bez výjimky. Mile překvapilo právě bezproblémové sledování filmů/seriálů ve 4K. Záporně hodnotím TV launcher, který nejen že blbě vypadá, tak hlavně se špatně ovládá. Například pro Kodi se vůbec nevytvoří na ploše dlaždice a je potřeba ho složitě otevírat přes Nastavení - Aplikace. Naštěstí lze jednoduše vyřešit stažením jiného launcheru z Google Play. Druhou kaňkou je dálkový ovladač. Nejraději bych ho zahodil, kdybych si ho nemusel nechat kvůli zapínání/vypínání přijímače. K produktu doporučuju koupit klávesnici s touchpadem nebo myší, ovládání jen přes ovladač je opravdu o nervy.

Celkově je ale potřeba zdůraznit, že v současné době a za tuto cenu podle mě neseženete lepší multimediální centrum.

Radka Hoťková Radka Hoťková

Přidáno: 4. září 2018

• Krabička předčila očekávání
  • Doporučuj instalovat NOVA Launcher a tím se vyhnout používání launcheru od Tesla - díky tomuto se box významně zrychlil a kvalita online videa je také lepší
  • Máme připojeno k plátnu o šířce 2m a naprostá spokojenos
  • RAM je nadhodnocena, ze 3GB je používáno +- max 40%, takže dostatečná rezerva
  • K mediaboxu mám připojen externí disk Sagete 2TB, čte i zapisuje perfektně
  • Pasivní chlazení = ticho
  • Vysoký výkon Wifi - v porovnání s Xiaomi Mi Boxem o 100% výkonnější a nepadá
  • Taktéž mám připojenou AirMouse a funguje opět 100%
  • Bez potíží používám aplikace: Lepší TV, Sledování TV, Youtube, HBO GO, iVysilání
  • Škoda jen, že výrobce použil levný IR DO a né ovládání s mikrofonem pro zadávání hlasového vyhledávání, ale lze vyřešit zakoupením tzv. AirMouse
  • Nedoporučuju kupovat kvůli aplikaci VOYO - její ovládání je krkolomné a kvalita videa z této služby je katastrofální
  • Taktéž aplikace PrimaPlay se ovládá na boxu krkolomně

Vřele doporučuji, za největší výhodu vidím klasický andorid.

RGB.vision TV Box A5X MAX RK3328 4/16GB Android 8.1

Ověřený zákazník Neven Růžena Š.

Přidáno: 29. srpna 2018

(naposledy upraveno 29. srpna 2018)

• Velmi inteligentní produkt
  • Chvíli bude trvat než se seznámíme se všemi možnostmi, které krabička nabízí
  • S přiloženým ovladačem se jen ztěžka pracuje, lepší je dokoupit klávesnici či myš.

RGB.vision TV Box TX3 MINI S905W

RGB.vision TV Box TX3 MINI S905W

Ověřený zákazník Neven Ověřený zákazník

Přidáno: 26. srpna 2018

Zakoupeno v Neven

nefungovalo, prodejce obratem zaslal funkční přístroj s kterým jsem spokojen

Popcorn Hour A-210

Popcorn Hour A-210

Ověřený zákazník obchodvpraze PSV

Přidáno: 22. srpna 2018

Zakoupeno v obchodvpraze

• Přehrává i z USB 3
  • Šachta pro HDD

Bez návodu , nicméně když si s tím trochu člověk pohraje , rychle na všechno příjde co a jak

Martin Kříčin Martin Kříčin

Přidáno: 19. srpna 2018

• Android
  • zamrzá a seká se
  • našel se v něm malvare
  • Wifi špatná

Formuler Z7+

Formuler Z7+

Ověřený zákazník atoselektro.cz Pepino

Přidáno: 17. srpna 2018

Zakoupeno v atoselektro.cz

Formuler Z7 jsem vybral pro sledování TV po internetu, také pro ostatní možnosti, které tento přijímač nabízí.

Ověřený zákazník MALL.CZ sashenko

Přidáno: 15. srpna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

RGB.vision TV Box X96

RGB.vision TV Box X96

Ověřený zákazník Neven Olin

Přidáno: 14. srpna 2018

Zakoupeno v Neven

Bez klavesnice se to blbě ovládá...jinak jsem spokojený

Nastavení funkcí a ovládání: Složité

• Jednoduchá instalace
  • Hry nejsou jetě doladěné
  • Stále málo podoporovaných app
  • Potřebujete mobil či pc

Jednoduché a efektivní. Používám hlavně pro stream YouTube a jiných videi.

Anonym Anonym

Přidáno: 21. července 2018

• kompatibilita s většinou aplikací na android
  • ve windows pouze google chrome
  • menší prodleva

funguje s každou TV která má hdmi