Nejnovější recenze ze sekce Multimediální centra

PepaL PepaL

Přidáno: 2. dubna 2024

• perfektní obraz
  • rychlé svižné ovládání
  • jednoduchá instalace
  • rychlá 5G wifi
  • intuitivní ovladač
  • pehledná televizní aplikace
  • z hlubokého standup režimu mi nejde probudit dálkovým ovladačem a navíc chvíli startuje

Popravdě jsem nečekal, že budu tak spokojený. Prostředí je svižné, dobře se ovládá ovladačem a to včetně televize. Původní dálku jsem mohl "zahodit". Oproti předpokladu jsem do teď nepřipojil bezdrátovou klávesnici. Díky numerickému bloku a možnosti diktovat text není potřeba. Ani mi nevadí, že chybí dedikovaná tlačítka jako stop, play, atd. Vše je intuitivní a přirozené.
Uvedení do provozu je doslova hračka. Spustí se instalační průvodce, který spáruje ovladač s televizí, naladí kanály a provede uživatele vším potřebným.
Televzní aplikace je povedená a snadno se ovládá. Naladí se vše možné, což je na jedné hromadě dost velký zmatek, ale je velmi snadné si uložit oblíbené kanály do několika seznamů. Koukám jen na pár programů, tak mi stačil jeden hlavní a jeden, kam sem si přesunul všechny ostatní potenciálně použitelné programy. Aplikace si pamatuje poslední aktivní seznam a přepínání (tlačítko další/předchozí program) probíhá v rámci tohoto seznamu, stejně tak při zobrazení seznamu kanálů jako první ukáže tento seznam. Je to pro mě jednodušší, než si pamatovat a vyťukávat čísla.
Obraz mě převapil svou kvalitou. Mám jen fullHD televizi, ale ukazuje mnohem líp, jak s původním settopboxem. Vyzkoušítm časem připojit pro zajímavost i k 4k.
Přístup k internetu je přes wifi i přes jednu stěnu do obýváku bezproblémový (5GHz), využije 100Mbps přípojku. Stejně tak čtení i zápis na síťový disk.
Pokud mám vyjmenovat nějaké nevýhody, tak je to uvedení do provozu po vypnutí. Protože přístroj přes den nepoužívám volil jsem hluboký standup s minimální spotřebou, což ale znamená, že po delší době od vypnutí mi už přítroj nejde zapnout dálkovým ovladačem (jedná se o bluetooth připojení). Zapne se TV, ale teslu musím zapnout tlačítekem na přístroji. Pokud vypnu a zapnu po kratší době, zapne se obojí najednou. Systém pak navíc chvilku startuje a jeho reakce jsou pár vteřin pomalejší. Nic tragického. Stejně jsem zvyklý vypínat televizi úplně. I tak by mě zajímalo, zda je to chyba mého kusu nebo vlastnost.

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za velmi pozitivní recenzi multimediálního přehrávače a set-top boxu TESLA MediaBox XT850. Jsme opravdu rádi, že jste s produktem spokojen a že splnil Vaše očekávání nad rámec Vašich předpokladů.
Je důležité zajistit, aby IR port na přístroji nebyl zakrytý, což by mohlo zabránit příjmu signálu z dálkového ovladače. Přestože ovládání přes Bluetooth nevyžaduje přímé míření na přístroj, pro zapnutí může být nutné IR spojení.
Pokud máte problémy se zapnutím boxu a zároveň používáte konfiguraci tlačítek pro power, hlasitost a zdroj spolu s aktivní funkcí HDMI-CEC, doporučujeme tuto konfiguraci zrušit. Ovládací prvky by měly zapínat mediabox, který následně aktivuje televizi.
Při startu z hlubokého standby režimu systém znovu načítá celý operační systém, což může trvat o něco déle. Naproti tomu lehký standby režim ukládá aktuální stav systému do paměti a umožňuje rychlejší restart.
Jsme zde pro Vás, pokud byste měl jakékoli další dotazy nebo potřeboval asistenci s jakýmkoliv aspektem používání našeho produktu. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím emailu [email protected].
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Mecool KD2

Mecool KD2

Ověřený zákazník atoselektro.cz andygun

Zakoupeno v atoselektro.cz

• 4 GB RAM
  • nelze spárovat s TV pro ovládání hlasitosti a přepínání kanálů (HDMI-CEC aktivováno), tzn. tlačítka jsou v rámci IPTV zbytečná (vyzkoušeno ve Vodafone TV - na Chromecast 4 funguje spárování a funkce tlačítek OK)
  • spárování s gamepadem Xbox Wireless Controller proběhne OK a ovládání ve hře funguje, ale po restartu přestane ovladač ve hrách reagovat, přitom v menu Android TV se lze pohybovat (vyzkoušeno i po tovární nastavení)
  • chybějící certifikace Netflix

Ve stejné cenové hladině je i Homatics box R, kde je sice jen 2 GB RAM a 32 GB úložného prostoru (i když snad ve všech obchodech píšou chybně 16 GB), ale s popsanými negativy jsem neměl problémy.

• pracuje jak má

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• Kvalitní produkt.

Ověřený zákazník Electro World Josef

Přidáno: 30. března 2024

Zakoupeno v Electro World

kvalitni ,jasny navod jak ho nastavit

Homatics Dongle R

Homatics Dongle R

Ověřený zákazník BLACK Monday CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2024

Zakoupeno v BLACK Monday CZ

• Lze zapíchnout přímo do HDMI portu TV, a pak se lze rozhodnout, zda napájet z USB portu televize nebo z externího zdroje USB (ten je přiložen)
  • Dálkové ovládání má tlačítka se slušnou odezvou a dobře se s ním pracuje
  • Připojil jsem přes Bluetooth i myš a klávesnici (párování bez problémů) pro rychlejší nastavení účtů atd.
  • V hlavním menu se dají konfigurovat služby které využívám, abych neměl na předních místech Amazon Prime atd. které nevyužívám
  • Na tomto Androidu beží bez problémů appky Skylink, HBO a iVysílání ČT
  • Formát výsledného TV obrazu vcelku sedí a nebylo třeba jej maunálně dolaďovat (sizing)
  • Dodané dálkové ovládání se sice umí "naučit" pár funkcí pro ovládání i Vaší televize (fakticky jen hlasitost a vyp/zap; přepínání vstupů u naší starší Samsung SmartTV sice správně zareaguje, ale nešlo mi už vybrat jiný vstup), a také lze ovládat hlasitost externího sound systému (je tam spousta brandů k výběru).
  • Bohužel vůbec nejde nainstalovat současná appka O2TV 2.0 -přímo to říká v Google Play že není podporována.
  • Při připojení moderní Bluetooth Mouse se ukázalo, že na některé ikonky se dá kliknout (aktivovat je), na jiné funkce klikám jak můžu ale funkce se neaktivuje - musím tam najet kurzory dálkového ovládání nebo Bluetooth klávesnice a dát Enter.

Zatím vcelku spokojenost - nezamrzává a je docela stabilní (mám to 2 dny).

bez problémů

Zakoupeno v Alza.cz

Výborný media box s certifikací Dolby.

Xiaomi Mi Tv Box S

Xiaomi Mi Tv Box S

Zakoupeno v Alza.cz

• Dobry box pro malo a stredne narocne uzivatele
  • Dobry dalkovy ovladac
  • Svizny
  • Hdr+
  • Nepodporuje Dolby True HD

Přidáno: 27. března 2024

(naposledy upraveno 27. března 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Super krabička.Měl jsem různé přístroje,ale NOKIE je bomba.
  • Nic.
Strong LEAP-S1

Strong LEAP-S1

Ověřený zákazník i4wifi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. března 2024

Zakoupeno v i4wifi.cz

• Android 12 OS
  • Při spouštění to chce pořád párovat ovladač, který je už dávno spárován

Super, já jsem spokojen, vše funguje jak má. Vhodné pro PS remote play.

Homatics Dongle G

Homatics Dongle G

Ověřený zákazník Alza.cz Irea

Přidáno: 26. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Vyřešil můj problém s polochytrou televizí, Thomson s linuxem, nemožnost instalovat aplikace
  • Snadná instalace
  • Teď můžu využívat cokoliv si nainstaluju, funguje skvěle, ještě objevují možnosti

Skvělý upgrade mé TV

Sencor SMP ATV2

Sencor SMP ATV2

Zakoupeno v Alza.cz

• Funguje vše co jsem potřeboval
  • Cena by mohla být nižší.

Zatim vše funguje super. Uvidíme, zda to vydrží.

Přidáno: 25. března 2024

(naposledy upraveno 25. března 2024)

kvalita a jednoduché nastavení

• kvalitní produkt
  • rychlost odezvy
Xiaomi TV Stick 4K

Xiaomi TV Stick 4K

Ověřený zákazník XIAOMI STORE CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2024

(naposledy upraveno 25. března 2024)

Zakoupeno v XIAOMI STORE CZ

• staré televizi umožní připojení do internetu

Zakoupeno v TESLA

• Předčil očekávání, vše OK !
TESLA MediaBox XA400

TESLA MediaBox XA400

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

splnuje očekávaní

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Jindra

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Splňuje mé požadavky pro příjem 02 TV 2.0. Rychlá instalace doprovázena informacemi na obrazovce jak postupovat. Doporučuji, cena přijatelná .

Přidáno: 24. března 2024

(naposledy upraveno 24. března 2024)

• Příjem signálu DVB-T2

Produkt bych doporučil všem co chtějí chytrou televizi za málo peněz.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25