Lumin D2

+ NOVĚ bonus v podobě originální PDF příručky s detailním popisem funkcí a obsluhy pro začátečníky. 16 stran v Českém jazyce. Vytvořeno přímo v PPHiFi! Zašleme e-mailem. LUMIN...
45 990 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka AVcenter.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 468 recenzíDalší informace

Popis produktu

+ NOVĚ bonus v podobě originální PDF příručky s detailním popisem funkcí a obsluhy pro začátečníky. 16 stran v Českém jazyce. Vytvořeno přímo v PPHiFi! Zašleme e-mailem. LUMIN...

Parametry produktu

Výrobce

Recenze

  Parametry produktu

  Výrobce

  Popis produktu

  + NOVĚ bonus v podobě originální PDF příručky s detailním popisem funkcí a obsluhy pro začátečníky. 16 stran v Českém jazyce. Vytvořeno přímo v PPHiFi! Zašleme e-mailem.

  LUMIN D2 je audio síťový přehrávač s podporou formátů DSD128 5.8MHz (oproti předchůdci ve stejné ceně D1). Jde o prvotřídní zařízení pro streaming  souborů FLAC, ALAC a DSD (SACD), a to až do maximální kvality 32bit a 384kHz s použitím 2 x Wolfson WM8741 převodníků (pro každý kanál jeden). Uvnitř je oddělena digitální a analogová část. Výrazně zlepšený interní zdroj oproti modelu D1.

  Hlavní rozdíly mezi jednotlivými modely  D2

  T2 

  U1 mini

  U1

  X1 max. frek. PCM  384 kHz  512 kHz  384 kHz 768 kHz 768 kHz

  DSD podpora 256  512 256 512 512 převodník (DAC) 2x WM8741  2x ES9028PRO nemá nemá 2x ES9038PRO

  USB audio výstup  -  ano  ano ano ano šasi broušené z jednoho kusu hliníku z více kusů  částečně z více kusů kompletně kompletně zdroj  interní   externí  interní externí externí  

  Ukázky z aplikace Lumin (iOS, Android)  Aplikaci Lumin bereme ve studiu dlouhodobě jako nejlepší aplikaci pro streamování hudby, a to jak po stránce funkčnosti tak po stránce uživatelského rozhraní.  Z jedné aplikace lze pohodlně přepínat zdroje hudby (NAS, Tidal, TuneIn apod.), přetáčet pozici ve skladbě, zvětšovat obrázky alb, tvořit playlisty, ovládat hlasitost a mnoho dalšího. 

  Na fotce můžete vidět, jak vypadá interface aplikace na tabletu i mobilním telefonu.

  Nejčastější dotazy

  Stačí mi připojení přes WiFi?  Všechny modely Lumin je nutno zapojit ethernetovým kabelem (LAN), který vede do WiFi routeru (doporučujeme WiFi router s 1Gbit).

  Čím se Lumin ovládá?

  Tabletem nebo mobilním telefonem (iOS i Android). Aplikaci doporučujeme přímo od výrobce (Lumin). Další možností ovládání pro zařízeí Apple je AirPlay. Chromecast pro Android není podporován.

  Lze Lumin ovládat přes PC?

  Nikoli, pouze přes zařízení iOS a Android.

  Jaký mohu využít zdroj hudby?

  Tidal, Spotify, Deezer Tune In (rádia), NAS server (doporučujeme Synology nebo Qnap s aplikací Minimserver), USB externí disk s vlastní hudbou (flac, DSD, wav, apod.)

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  • Přehrávač jsem měl možnost poslouchat v sestavách komponentů z různých částí střední třídy a nikdy nebyl nejslabším člán...

   Zobrazit celou recenzi na www.hifiroom.cz