Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Filtrování:
Vyberte filtryHeureka pro vás vybírá kvalitní obchodyJak je vybíráme?

Proč použít tlačítko Koupit na Heurece?

Je to jednodušší, rychlejší, nakoupíte z více obchodů najednou a bezpečně. Údaje vyplníte jen jednou, s reklamací vám pomůžeme a garantujeme vrácení peněz.

Nejlevnější nabídky Evolveo Android Box H8

Další nabídky obchodů (58)

Evolveo Android Box H8 - Specifikace

Výrobce

Evolveo

opravit

WI-FI

WI-FI

ano

opravit

Multimediální centrum s OS Android 6.0, čtyřjádrovým 64bitovým procesorem o frekvenci 2.0 GHz s 2 GB operační paměti. Vnitřní paměť centra 16 GB eMMC s možností rozšíření. Centrum umí přehrát videa až do rozlišení 4K a podporuje vysoký dynamický rozsah HDR10, video kodek VP9 a H.265/HEVC. K internetu lze připojit přes Wi-Fi, nebo síťovou kartu, do televizoru pak přes HDMI. Box je vybaven externí anténou pro silnější Wi-Fi signál a podporuje Bluetooth 4.0, Miracast a zvládne pracovat i s připojenou bezdrátovou klávesnicí a myší. Rozměry zařízení 12 x 12 x 2 cm. Hmotnost 218 g. Navíc k multimediálnímu centru také výkonný bezdrátový gamepad Evolveo Fighter F1. ...

celá specifikace

Recenze Evolveo Android Box H8

Ověřený zákazník MALL.CZ

Jenda

Přidáno: 13. listopadu 2017

Zakoupeno v MALL.CZ

90%

Doporučuje produkt
  • Malé, barevně elegantní, pokud by fungovalo a bylo uživatelsky přátelské, pak nadšení a radost dosahují maxima.
  • Způsob ovládání. Absence české klávesnice v systému, nemožné psát diakritiku. Na některých stránkách nejde scrollovat ani za pomocí šipek, natož tlačítkové myši na ovladači. Dlouhá odezva při zapínání a vypínání napájení, respektive si dělá co chce. Nevím na kolik je to problém kusu nebo zařízení jako takového. Bohužel takto to moc chytrá krabička do domácnosti není.

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní

» Všechny recenze produktu (6)

Vývoj ceny Evolveo Android Box H8