Recenze Strong SRT 2023 1/8GB SRT2023

sanmil
sanmil

Přidáno: 2. prosince 2018

• Opticky vystup
  • Usb moznost pripojit mysku nebo klavesnici pro ovladani
  • Neseka plynule a rychle ovladani
  • Dalkovy ovladac s moznosti prepnout na mys
  • Mohli s pristrojem dodavat obojstranni pasky pro uchceni pristroje na tv
  • napajeni 5v pres trafo, predelano na pripojeni primo z USB na TV, odpadnul jeden sitovy kabel

Zhanel jsem maly a funkcny pristroj a tento to splnuje. Jsem snim spokojen. Reaguje svizne, funguje ovladani i s dalkovym ovladacem k TV mam LG. Pouzivam ho na sledovani internetove TV, Antik a SledovaniTV a bez problemu. Vyrobek aspon za mne muzu doporucit.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Pavel
Pavel

Přidáno: 29. listopadu 2018

• Kvalitní přístroj
  • problém u Digi2go

Ahoj, chtěl bych poradit s problémem, který mi nastal u tohoto přístroje u Digi2go. Dříve jsem používal přístroj SRT 2020 a vše bylo v pořádku (pomalý a zastaralý). Ale pořídil jsem si nový a vylepšený Strong SRT 2023. Problém nastane při zvětšení obrazu na celé zobrazení přes celou obrazovku. Na obrazovce zůstávají ikony, které mají po chvilce zmizet a obrazovka má být bez těchto ikon.
Pokud pouze při náhledu (malý čtvereček) kliknu šipkou na zobrazenou malou obrazovku, tak ikony po malé chvilce zmizí a je vše v pořádku.
Doufám, že se tento problém nějakým způsobem vyřeší.

Jinak tento přístroj mohu jen chválit. Sledování O2 TV nádherné, jen doporučuji opravdu rychlé a kvalitní připojení a Skylink také super.

Jen ten problém u Digi2go!

Xiaomi Mi TV Box 3

Xiaomi Mi TV Box 3