RGB.vision TV Box V88 RK3229 1/8GB Android 7.1

• Malá vnitřní paměť, pomalý procesor, některé videosoubory nejdou přehrát

• Za málo peněz, hodně muziky
    • Wifi funguje, hodně aplikací v Google play, přehrává bez problému cokoliv
    • Je škoda, že po vypnutí přístroje se neodpojí i připojený flash disk

Je to perfektní doplněk pro ne smart televizi a doufám, že vydrží alespoň pár let. Před tímto přístrojem, jsem měl něco podobného od Sencoru. Na něm jsem však už nemohl sledovat i-vysílání od čt a nemohl jsem do něj už stáhnout aplikaci Lepší.TV, kterou jsem si aktuálně předplatil.

HDMI

Multimediální přijímač V88 s výkonným procesorem RK3229, 1GB RAM, 8GB eMMC Flash a Android 7.1.2.

2zákazníci nedoporučují produkt

intern etová televize

• Malá vnitřní paměť, pomalý procesor, některé videosoubory nejdou přehrát

• Za málo peněz, hodně muziky
    • Wifi funguje, hodně aplikací v Google play, přehrává bez problému cokoliv
    • Je škoda, že po vypnutí přístroje se neodpojí i připojený flash disk

• , zakoupeno v Neven

dělá přesně to co má, zatím naprosto v pořádku

Splnilo očekávání

• , zakoupeno v Neven

• kodeky fungují, přehrává široké spektrum formátů
    • byl mi dodán jiný typ dálkového ovládání, než je v návodu a na obrázku, nicméně funguje
    • po přepnutí zařízení do stand-by režimu nejsou vypnuty připojené externí disky ani periferie (mám připojenou bezdrátmyš). Ext.harddisk pořád jede a musí se proto buď vytáhnout z USB nebo celé zařízení natvrdo vytáhnout ze sítě.

• Cena, spolehlivost,

• Vše v jednom
  • , zakoupeno v Neven

Super při používání aplikaci android v tv,horší ovládání kurzoru,což ale celkem vyřešila bezdrátová myš,takže za mne spokojenost výrobku i ceny

• , zakoupeno v Neven

Pokud nemáte Smart TV a nebo Vám prostě chybí na TV USB, kam byste mohli připojit externí HDD, a nechcete jen kvůli toho kupovat novou TV, tak je tato krabička přesně pro vás. Krabička je rychlá, videa ve FullHD zvládá v pořádku, podporuje mnoho video formátů a dá se díky Androidu na ní nainstalovat ledasco. Doporučuji.