Recenze RGB.vision Mecool KII Pro S905

• Android TV 7
  • nízká spotřeba
  • šikovné dálkové ovládání
  • šíleně svítivá dioda

Velice šikovná krabička pro DVB-T2 a přehrávání videa z počítačové sítě. Obojí přitom zvládá velmi dobře. Na TV má vlastní aplikaci, která prostě funguje včetně správného zobrazení češtiny nebo teletextu. Je jednoduchá, ale vlastně jí není moc co vytknout. Snad jen pomalé přepínání kanálů.

Druhá neméně významná část je pak přehrávání z místní sítě. K tomu je předinstalovaná aplikace KODI, což vlastně samostatný multimediální systém. Přehrává snad všechno, zvládá sdílení Windows nebo rychlejší NFS. Přes doplňky pak YouTube nebo on-line TV jako RT. Dá se do toho doinstalovat prakticky cokoli, není problém přidat on-line archivy českých TV. Díky Androidu jsou možnosti rozšiřování prakticky neomezené, šikovná je třeba SPMC.

Obraz z toho leze perfektní v závislosti na kvalitě vstupu. Rychlost je úplně v pohodě, zahřívání se nekoná. Navíc umí přes HDMI vypnout a zapnout TV.

Pokud máte starou HD plasmu, díky této krabičce z ní uděláte Smart TV za minimální peníze. Jen nechápu, že to u nás nikdo neprodává.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Xiaomi Mi TV Box 3

Xiaomi Mi TV Box 3