Pro-Ject Stream Box DS2T

Společnost Pro-Ject Audio Systems, založená v roce 1990 v Rakousku, s výrobními závody v České republice a na Slovensku, je výrobcem audiofilních zařízení. Produkty společnosti...
19 490 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Luxusní-elektronika.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • Více variantZdarma93 % • 2 021 recenzíDalší informace

Popis produktu

Společnost Pro-Ject Audio Systems, založená v roce 1990 v Rakousku, s výrobními závody v České republice a na Slovensku, je výrobcem audiofilních zařízení. Produkty společnosti...

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Společnost Pro-Ject Audio Systems, založená v roce 1990 v Rakousku, s výrobními závody v České republice a na Slovensku, je výrobcem audiofilních zařízení. Produkty společnosti Pro-Ject Audio Systems jsou dostupné v téměř 80 zemích po celém světě, jsou snadno použitelné, bezúdržbové a budou spolehlivě fungovat po celý váš život. 24bit/192kHz Hires audio streamer a internet radio transport Pro-Ject Stream Box DS2T.

Skvělý zvuk odkudkoli.

Stream Box DS2T je plně vybavený audio streaming client s internetovým rádiem, který dokáže přehrávat hudbu uloženou na síťových serverech (počítače, NAS disky atd.) připojených k domácí síti. Stream Box DS2 T obsahuje výkonné audiofilní funkce. Je připraven k použití se streaming službami, jako je Spotify a Tidal. Jiné služby streamingu, jako je Deezer, Grooveshark atd., mohou být implementovány pomocí aplikací třetích stran. Vynikající přehrávání zvuku včetně 24bit HD hudby je samozřejmé, stejně jako vynikající technická data pro zkreslení a hladinu hluku.

Ovládání.

Stream Box DS2T lze ovládat pomocí IR dálkového ovladače (který je součástí dodávky) a/nebo s bezplatnou aplikací Android/iOS.

Design.

Streamer Stream Box DS2T je dodáván v elegantní hliníkové skříni. 24 bit/192kHz Hires Audio streaming client

Podpora Spotify Connect

Bezztrátový streaming s Tidal

WAV, AIFF, FLAC, WMA9 lossless, ALAC amp; AAC

FLAC dekódování pro všech 9 úrovní komprese včetně úrovně 0

Gapless přehrávání všech audio formátů

Digitální koax a optický výstup

Funkce vyhledávání rychle vpřed a dozadu

Alfanumerické vyhledávání

Barevný displej

Více jazyčný displej

Wifi 802.11 b/g umožňující skutečné bezdrátové připojení 24/192

Pevné kovové pouzdro zabraňuje rušení

Implementováno NetAPI pro ultra rychlý přístup ze smartphonu

Aplikace pro ovládání zdarma (iOS amp; Android)

Síťový Hi-res přehrávač Pro-Ject Stream Box DS2 T lze na objednávku zakoupit s dřevěnými bočnicemi v přírodní dýze Ořech nebo Eukalyptus za cenu 20.790,- Kč.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.