NAIM Unity Nova

Nekompromisní streamer a integrovaný zesilovač. UNITI NOVA je natolik výjimečným přístrojem, že lze právem hovořit o zcela nové kategorii hi-fi zařízení. Je to plnohodnotný...
142 990 Kč
Doprava zdarma, Do měsíce
Doporučená nabídka RODEL - audio
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do měsíce • 1 variantaZdarma100 % • 455 recenzíDalší informace

Popis produktu

Nekompromisní streamer a integrovaný zesilovač. UNITI NOVA je natolik výjimečným přístrojem, že lze právem hovořit o zcela nové kategorii hi-fi zařízení. Je to plnohodnotný...

Parametry produktu

Výrobce
HDMI
ano

Parametry produktu

Výrobce
HDMI
ano

Popis produktu

Nekompromisní streamer a integrovaný zesilovač. UNITI NOVA je natolik výjimečným přístrojem, že lze právem hovořit o zcela nové kategorii hi-fi zařízení. Je to plnohodnotný NAIM, který se však rozhodl přinést absolutní kvalitu tam, kam se klasické komponenty jen stěží dostávají. Minimalisticky pojaté interiéry, moderní domy, stále častější požadavky na prostorovou nenáročnost elektroniky. Všude tam se stále více a více zabydlují přístroje řady UNITI, zejména proto, že svou vysokou univerzálnost ani v nejmenším nezačaly stavět na kompromisu. Výbava je absolutní, konstrukční přístup vychází z toho nejlepšího, co NAIM nabízí, není možné, aby něco chybělo. A pokud se něco přeci jenom najde, lze systém zcela určitě doplnit, rozšířit.

Uniti Nova

NAIM Uniti Nova je důkaz toho, že i all-in-one přehrávač může nabídnout high-end zvuk. Unity Nova promění vaši muziku v dechberoucí zážitek. Tento referenční přehrávač je to nejlepší, co můžete v kategorii kompaktních přístrojů dostat, pro každý kanál (A/B) využívá sílu 80 W.

Stejně tak, jako Unity Atom streamuje hudbu ze všech možný zdrojů. Přehrává hudbu z internetových rádií,

Google Cast, AirPlay, TIDAL, Spotify, Bluetooth, můžete připojit k UPnP (Universal Plug and Play), má digitální vstup, analogový výstup i HDMI ARC, připojíte k němu sluchátka, můžete si vaši hudbu ukládat, streamovat přes vaší wi-fi nebo přehrávat ze souboru a nechybí ani služba Multiroom nebo Roon Ready (digitální magazín s informacemi o vyhledávané hudbě).

Již jeho název prozrazuje inovativní technologii a speciální design, kterou propůjčuje celé své sérii.

Malým a konstrukčně nenáročným součástkám dominuje robustní toroidní transformátor pro tu nejlepší zvukovou kvalitu. K tomu patří optimalizované ovládací zařízení, nový a pro NAIM charakteristický ovladač hlasitosti v podobě kolečka na vrchu přístroje, nespočet vstupů a funkce podpořené 80 wattovou silou, díky kterým nasazuje Unity Nova nové měřítko v kategorii all-in-one přehrávačů.

Základ celé Uniti série je nová streamovací platforma, která je ještě výkonnější než ta předchozí a je připravená pro budoucí nové technologie. Navíc je také kompatibilní s ostatními streamovacími produkty od značky NAIM, např. s bezdrátovými music-systémy Mu-so.

Nová, vylepšená aplikace NAIM

Tato nová intuitivní NAIM aplikace vám umožňuje kontrolu nad každým vaším zařízení, které máte doma. Odtud si pouštíte vaši hudbu, vybíráte streamovací službu, rádio, skladby z vlastního playlistu nebo si čtete informace o hudbě, kterou právě slyšíte. Nová aplikace řídí jak naše streamingové služby, tak hudební server Uniti Core, takže už nepotřebujete žádné další přídavné aplikace.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.