Recenze MINIX NEO X6

Ověřené recenze MINIX NEO X6

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz

Přidáno: 6. června 2016

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Pouštíme na tom hlavně na videa z Youtube - sobě hudební klipy nebo vnukovi animovaná videa z Youtube (vláčky, mašinky, bagry, traktory...). Občas prohlížíme mapy, inzeráty apod., když se nechceme mačkat všichni u notebooku.
  • Rychlost není úplně závratná, ale to nevadí. Výkonnější procesor a větší RAM by to samozřejmě zrychlily, ale zase by to bylo dražší.

Koupil jsem to spíše na vyzkoušení, tak jsem nechtěl investovat hned na začátku do dražší varianty.

Na pouštění videí z Youtube, streamů, prohlížení inzerátů apod. v pohodě (pokud vám nevadí, že se video pár vteřin načítá). Cena / výkon je odpovídající.

"Mávátko" Air Mouse A2 lite má zespoda malou klávesničku, takže když se naučíte přepínat oba režimy, tj. klávesnice / myš (chce to drobný zácvik), dá se použít i v situacích, kdy potřebujete napsat krátký text (třeba do vyhledávače apod.). Na emaily a práci s delšími texty je lepší dokoupit plnohodnotnou kvalitní bezdrátovou klávesnici a myš. Ale to pak je zbytečné kupovat variantu s A2, stačí tu levnější - s M1.

Ověřený zákazník LAN-SHOP.cz

Přidáno: 12. dubna 2016

Zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Funguje skvěle, přehrává vše co tam strčím, tj. avi, mp4, mkv, divx, xvid, wifi, bluetooth, android
  • Chybí čeština, takže pokud člověk neovládá angličtinu, musí se některých funkcí dopátrat metodou hokus pokus.

Určitě všem doporučuji, protože funguje skvěle a mít z hloupé televize chytrou za ne moc peněz za to stojí.

Ověřený zákazník Mironet.cz

Ověřený zákazník Symmtec.cz

Zajda

Přidáno: 11. prosince 2015

Zakoupeno v Symmtec.cz

• konektivita (2xUSB 2.0, HDMI, Audio výstup JACK, Ethernet, Wifi)
  • plynulost videa (dostačující grafická karta)
  • android
  • s přiloženým ovladačem pouze základní funkce
  • ovladač někdy nereaguje na krátký stisk
  • umístění konektorů (horší schování kabelů při použití bočního USB nebo Audio out)

Doporučuji používat přehrávač KODI společně s českými doplňky - poté lze částečně vystačit se základním ovladačem
Pro přehrávání videa a hudby je to ideální řešení.
Pro složité aplikace zaměřené na rychlost procesoru a RAM je trochu pomalejší.

Ověřený zákazník KASA.cz

Josef

Přidáno: 11. dubna 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• Je to přístroj,který funguje jak má.Neseká se a má velmi kvalitní přehravač.Prostě jsem zatím velmi spokojen
  • Má dálkové ovladani,které je pomalu k ničemu.
  • Bez použití např. klavesnice Logitech je to dost neohrabané.

Google Chromecast 2

Google Chromecast 2