Recenze Minix NEO U9-H

• rychlost zapnuti
  • mala spotreba
  • Kodi ma rychlou odezvu
  • zatim prehralo vse
  • velmi pohodlne ovladani dalkovym ovladacem, sikovna QWERTY klavesnice na druhe strane a paradni AirMouse
  • odpojitelna WiFi antena (protoze WiFi nepouzivam, tak neni ani antena pripojena)
  • prilis jasna LED dioda (vyreseno zakrytim, takze nevadi)
  • asi v 75 % pripadu se stane, ze po zapnuti Kodi funguje cca 10 minut, pak se sekne obraz - staci prepnout do jine aplikace a zpet a vse opet znovu funguje
  • neni mozne v Kodi nastavit sleep timer, ale to asi nikdy nepujde protoze Android
  • tlacitko na dalkovem ovladaci je nutne mackat vicrat, pokud dalkovy ovladac nebyl delsi dobu pouzivanej a "uspal" se

Pozor pri nastavovatni - musel jsem konfigurovat 2x. Davejte si pozor, co odinstalovavate a vypinate za sluzby! Jsem si box vyladil, povypinal, co jsem povazoval za zbytecne a vse fungovalo... do doby, nez jsem box vypnul a odpojil ze zasuvky (restart nevadil). Po pripojeni do zasuvky box nenabootoval.

Ověřený zákazník Digiboss

Lumixon

Přidáno: 25. ledna 2018

Zakoupeno v Digiboss

• Celá řada funkcí pro přehrávání audia i videa, wifi, možnost prohlížení webových stránek, YouTube
  • OS Android, USB 2.0, dálkové ovládání s minimálními možnostmi, nutno dokoupit bezdrátovou klávesnici, myš, event DO s klávesnicí a myší jako doporučené příslušenství.

Výrobek v této cenové kategorii (mini PC) by si zasloužil doplnit o kvalitní český uživatelský manuál kde by uživatel našel všechny možnosti nastavení a použití.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

jklejna58

Přidáno: 30. listopadu 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Android
  • Svižný
  • Snadné ovládání
  • exfat čte i zapisuje
  • Ovládání myší
  • Některé aplikace nejdou nainstalovat

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník PATRO.cz

Evžen

Přidáno: 27. března 2017

Zakoupeno v PATRO.cz

• Výkon, stabilita. Přehraje hafo formátů. Kodi ok, horizon go taky bez chyby. Internet, you tube, vše svižné.
  • Android 6 chráněné ukládání na média. Nelze v kodi nastavit ukládání na flesku

Dobrý