Asus O!Play BDS-500

85 %

Popis produktu

Parametry produktu

Full HD
ano

Recenze

  Parametry produktu

  Full HD
  ano

  Popis produktu

  Multimediální centrum, podpora Blu-ray 3D disků, rozlišení Full HD 1080p, rozšířená podpora formátů video, audio, obrázkových a titulkových; parametry: 2GB interní paměti, prostorový 7.1 TrueHD zvuk, podpora DLNA, síťové připojení LAN 10/100Mbit, HDMI, konektory 2x USB, čtečka paměťových karet, dálkové ovládání, bezdrátový WiFi dongle. O!Play BDS-500 je Media Player neboli multimediální centrum s velmi širokými možnostmi rozšíření (síťové, HDMI, čtečka paměťových karet apod.) a jednoduchého streamování multimediálního obsahu z různých datových uložišť v domácnosti.

  O!Play BDS-500 podporuje většinu používaných a oblíbených formátů. Samozřejmostí je plná kompatibilita s 45 populárními formáty a standardy, což je více než u kteréhokoli z konkurenčních Blu-ray přehrávačů. Potěší také plná lokalizace do českého jazyka. Vypíchnout si určitě zaslouží také podpora 7.1 TrueHD DTS-HD Master Audio zvuku a standardu DLNA. Integrována je také technologie Qdeo, která omezuje rozptyl obrazu, aniž by negativně ovlivnila ostrost. Rovněž barvy a kontrast jsou vylepšeny a optimalizovány. Obraz proto bude živější a vy budete mít ze sledování větší požitek.

  Samozřejmě byla implementována široká podpora nejrůznějších multimediálních standardů. Přehrávač si poradí s:

  • Video formáty : MPEG1, MPEG2, MPEG4 SP/ASP, VC-1, H.264 a RMVB
  • Video soubory: AVI, ASF, MP4, M4V, MPG, MPEG, TS, MTS, M2TS, MOV, DIVX, MKV, VOB+IFO, WMV, RMVB, FLV, BD-ISO, DVD-ISO
  • Audio: Dolby Digital AC3, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS HD Master Audio, MP3, WMA, WAV, AAC, HE-AAC, FLAC, LPCM, OGG, AIFF
  • Obrázky: BMP, TIF, TIFF, JPG, JPEG, PNG, GIF
  • Titulky: SRT, SUB, PGS, SMI, SSA

  Jako komunikační rozhraní obsahuje O!Play BDS-500 oblíbené USB a dále také praktickou čtečku paměťových karet, která se obzvláště hodí pro jednoduché prohlížení právě nafocených fotografií. Z výstupů jsou uživateli k dispozici kompozitní, S/PDIF (optický i koaxiální), komponentní a multimediální HDMI.

  Pro takové zařízení je nezbytná možnost připojení do domácí datové sítě, která je přítomna v podobě rozhraní LAN s rychlostí 10/100 Mbit. Pro bezdrátové propojení můžete využít WiFi dongle, který však není součástí balení. Podporovanými souborovými systémy na pevných discích jsou FAT16/32, NTFS a EXT3. Poskytne také přístup k množství online zábavy v podobě internetových rádií nebo služeb YouTube, Radio, Picasa, Flickr a dalších. A to stále ještě není vše, kromě dodávaného dálkového ovladače, můžete využít k ovládání svůj iPhone.

  Toto kompaktní zařízení s rozměry 430 x 252 x 50 mm a hmotností 3 kg, poskytuje opravdu hodně „muziky“ s velmi příjemnou spotřebou 27W.

  Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

  Hodnocení produktu

  85 %
  průměr z 2 hodnocení
  5
  1 ×
  4
  1 ×
  3
  0 ×
  2
  0 ×
  1
  0 ×
  • Minule jsme si představili multimediálního hybrida BDS-700 a dnes se podíváme na jeho méně vybaveného sourozence BDS-500...

   Zobrazit celou recenzi na www.tvfreak.cz