Recenze Apple TV 4K 32GB MQD22CS/A

Ověřené recenze Apple TV 4K 32GB MQD22CS/A

fzone.cz

Přidáno: 20. listopadu 2018

Test Apple TV 4K – Těžce zaplacená pohodlnost | fZone.cz

Líbila se mi provázanost s ekosystémem Applu, bezproblémový chod, spousta aplikací. Na druhou stranu záleží, k čemu vlastně Apple TV chcete. Podle mého je to tvrdě zaplacená pohodlnost. Jestliže si chcete jen streamovat filmy z Netflixu, tak si můžete rovnou připojit váš Mac a ušetříte. Každopádně nikomu neberu to, že mu Apple TV může dávat smysl. Co bych rozhodně nedoporučoval je upgrade z předchozích generací.

Celá recenze na fzone.cz

Gabriel Josef

Přidáno: 13. května 2018

Zakoupeno v 220volt.cz

• Ok

Ok, očekával jsem méně a byl jsem překvapen, co to vše umí.
Doporučuji .

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz

Dušan

Přidáno: 29. ledna 2018

(Upraveno 30. ledna 2018)

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• Je to Apple
  • Apple TV 4 K je super, sice dražší,ale kdo ji chce,ten ty prachy dá.Rozdil s předchozí verzi je v procesoru a v ve výstupním rozlišení .Super uvedeni do provozu,nemusí se nic nastavovat jen se po Vašem svolení nakopiruji data z vašeho iPhone nebo iPadu.Bomba.Pokud jste měli předchozí generaci, tak se Vám z iClodu natáhne kompletní nastavení a všechny programy,které jste tam měli nainstalovány.
  • Jedimé,co mne asi je dlouhá prodleva po přehrání videa obraz ztmavne pak problikne naskočí logo HDR a ceprve pak plocha.Myslel jsem,ze to bude HDMI kabelem tak jsem koupil nový pro 3D ;4K 60 H, ale je to stejné.Treba to odstraní aktualizace iOS

Doporučuji !!

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník Electro World

edoras

Přidáno: 28. prosince 2017

Zakoupeno v Electro World

• Filmy ve 4K s podporou HDR nebo DOLBY VISION
  • Vytváří streamovací HUB pro všechny Apple zařízení
  • Dotykový remote ovladač s gravity senzorem
  • Rychlost procesoru
  • Cena filmů
  • Celková cena zařízení, v porovnání s jinými Apple produkty je to za hubičku
  • Zakoupené aplikace se sdílí mezi vaším účtem napříč zařízení od Applu
  • Podpora HBO ČR a Netflix
  • Perfektní streamovací appka pro Twitch.com
  • Siri a hlasové vyhledávání není možné zapnout ani v aglickém jazyce za předpokladu, že v platební metodě u vašeho kontaktu máte zvolenou Českou republiku

Pokud jste uživateli několika zařízení od Applu, je toto pro vaši domácnost nebo kancelář nepostradatelná věc. V mém případě obohacuje 4K OLED TV doma, a je třeba říci, že filmy ve 4K v DOLBY VISION jsou opravdu nádherné, nikde jinde jsem neviděl lepší obraz. Pokud jde o cenu filmů, je to stejné jako BD v obchodech, pokud jde o vypůjčení filmu na 48 hodin, výjde vás to na pár kaček, vůbec se nedá strovnávat s cenou lístků do kina, kde je mnohem horší kvalita obrazu, mačkáte se mezi lidma, a cena pro dva výjde pomalu na 400 Kč, zde máte film za 60-80 Kč, novinky jsou tu přibližně po 3 měsících od premiéry v kině. Samozřejmě Apple TV využívám i na různé aplikace, především na streamování videí z Twitch.com nebo pouštění filmů z Netflix. K úplné preciznosti pak dodává ještě samotný dotykovový ovladač, který má i gravity senzor, takže je s ním možné hrát menší závodní hry jako s volantem.

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Ověřený zákazník Quikset s.r.o.

Přidáno: 14. prosince 2017

Zakoupeno v Quikset s.r.o.

• Super zobrazení
  • Aplikace

Vcelku dobrý zařízení

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Přidáno: 9. listopadu 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• intuitivnost
  • zakomponování do ekosystému Apple