Recenze Apple TV 32GB 4. generace MGY52SP/A

Přidáno: 31. října 2017

• Snadné spuštění, klasika Apple přístup

Zatím nic

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Přidáno: 4. září 2017

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Apple TV využíváme v práci. Používali jsme starší typ a ten už nevyhovoval naším potřebám. Nový funguje zatím perfektně.

Ověřený zákazník Electro World

Přidáno: 22. listopadu 2016

Zakoupeno v Electro World

• rychlost jednoduchost
  • vyřešilo mi to problém s propojením počítače a televize
  • vlastně žádné
  • to že je to placené je holt daň za kvalitu :-)

Kdo vlastní Apple produkty je to ideální věc na propojení a vylepšení televize.
Já jsem s produktem spokojený

odborník

Přidáno: 13. srpna 2016

Nvidia SHIELD vs Apple TV (2015)

Již delší dobu hledám perfektní mediální centrum pro mou 4K televizi. Prozatím jeho účel plnila nejnovější Apple TV, ale konečně jsem měl možnost vyzkoušet Android TV. Bude mít Nvidia SHIELD Android TV šanci?

Přidáno: 15. července 2016

• Skvělá integrace do Apple Eco systému
  • Nedostupnost Siri v ČR

Mnohem lepší než chytrá TV.

Ověřený zákazník KASA.cz

Přidáno: 30. června 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• Kvalita, funkčnost, konektivita

Výborný AV pomocník

David Bobek

Přidáno: 18. března 2016

Zakoupeno v iSETOS

• Při rozbalení mě velice překvapila velikost (krabička se vleze celá do ruky)
  • signál na wifi výborný (lepší než u iphonu za použití 5GHz ac standartu)
  • Velice intuitivní ovládání, podobné iphonu
  • Airdrop funguje parádně na přehrávání filmů
  • parádní aplikace z appstoru
  • na streamování mi nejvíc sedí klasický imovies nebo netflix (pouze v angličtině)
  • je to apple takže intuitivní ovládání samozřejmostí (ano i "hater" se s tím velice rychle naučí)
  • možnost využití jako jadnoduchou herní konzoli
  • možnost "částečně" ovládat televizi siri ovladačem (zapnout, vypntou a hlasitost
  • výborné spořiče obrazovky, můžou sloužit jako pohyblivé obrazy (ale žere to elektriku)
  • Siri remote funguje přes bluetooth a není potřeba mít namířené na krabičku.
  • Chybí mi tu možnost streamování z opensourců (fx. přes Kodi - varianta je sice MRMC, ale ten slouží k lokálnímu)
  • pro ČR není dostupná funkce SIRI a to ani pro použití v angličtině
  • u siri ovladače se občas plete která strana slouží jako touchpad, takže člověk kolikrát jezdí a ono to nic nedělá

Vybral jsem si Apple TV z toho důvodu mít možnost se koukat na filmy na velké obrazovce, vzhledem k tomu že nemám smart TV, volba byla jasná se synchronizací s dalšímy produkty od applu přes Airdrop. Navíc po několika můch zkušenostech s androidem jsem podobné imitace zavrhnul rovnou, chromebook jsem neměl moc šanci vyzkoušet. Nicméně Apple TV je velice kvalitní produkt s velice diskrétním designem, který nikde nezavazí. co se týče herní stránky, určitě to není pro náročné pařmeny, ale pro pobavení rozhodně dostačující, i za daleko příznivější cenu. Může být rozhodně využitý i bez předchozího vlastnictví dalších apple produktů, ale jsou výhodou.

Ověřený zákazník ELEKTRO plus

LK

Přidáno: 17. března 2016

Zakoupeno v ELEKTRO plus

• Super!!

Je sice pravda že Apple MacBookPro je naprosto dostačující a AppleTV toho zatim moc v češtině nenabízí navic Siri nepodporuje češtinu ale jinak je to fajn hračka :)

pstk

Přidáno: 29. února 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• funkční zařízení i při nestabilním internetu
  • dobrá nabídka filmů na iTunes
  • česká lokalizace u většiny nových filmů
  • nabízí také české filmy
  • přestože je zařízení poměrně dobře uživatelsky přívětivé, byl by vhodný podrobnější návod (není informace, zda se film při půjčení stahuje, byť částečně na hard disk);
  • poměrně vysoká cena

Jiné videotéky přes internet nemají zatím v ČR dostatečnou nabídku. Google Play přes Chromecast je také zatím ve vleku a navíc někdy cuká, což Apple TV neudělá. Z hlediska ČR a filmů je omezeno využití pouze na iTunes, takže neumí jiné videotéky nebo portály (iVysílání ČT, Alza Media nebo jiné).

Sarka Baslova

Přidáno: 28. ledna 2016

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• Synchronizace s produky apple probiha perfektne.
  • V domacnosti je nekolik jiz zarizeni od applu proto padlo i rozhodnuti si poridit apple TV
  • Zatim nedostatek aplikaci v CZ jazyce
  • a hlavni asi nedostatek, ze to nema v sobe prohlizec na internet.

S produktem jsem zatim celkem spokojena, az na absenci prohlizece:(

Ověřený zákazník kak.cz

Přidáno: 2. ledna 2016

(Upraveno 2. ledna 2016)

Zakoupeno v kak.cz

Naprosta spokojenost s vasi sluzbou s s kvalitou prodiktu; Diky.

Ověřený zákazník Alza.cz

Radek Roža

Přidáno: 29. prosince 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Funguje dokonale....
  • Krome zpusobu nahravani poradu jsem zatim nenasel zadny nesvar nebo problem.

Naprosto dokonale spojeni vsech produktu Apple, jednoduche a intuitivni ovladani a siroke multimedialni vyuziti...

David

Přidáno: 27. prosince 2015

• přehledné rozhraní
  • rychlá reakce
  • možnost přehrávat filmy z NAS
  • poutko na ovladač by mělo být součástí a ne volitelné za 500

kvalitní produkt

• Sledovani filmu, hrani her, zrcadleni iPhone a iPadu, Podpora AirPlay
  • Priserna softwarova klavesnice, Nesla mi jednoducha registrace pres iPhone - musel jsem restartovat telefon. Tuhe klikani ovladace - po chvili je unavena ruka.

Koupil jsem si to na filmy a hry. Chtel jsem bezdratove poustet filmy na velkem monitoru.

Karel Novak

Zakoupeno v iSTYLE.cz

• Integrace se stavajicimi Apple zarizenimi (AppleID), sdileni obrazovky.
  • Prekvapeni - AirPlay odmitlo prehravat trailer z iTunes, protoze autorska prava.

Zatim je to kratka doba, ale ovladani je pekne, funguje na UPC kramu - TC72 pres WiFi, ktera ma 802.11n na max 150Mbit a to je od zarizeni 2m.

Petr

Přidáno: 28. listopadu 2015

• Přehledné
  • Jednoduché
  • Zapadá do ekosystému
  • Zatím málo českých aplikací
  • Špatné zadávání textu (hesla a email, ...)

Ideální doplněk k Apple produktům
Skvělá zábava
Vřele doporučuji

www.letemsvetemap...

Přidáno: 17. listopadu 2015

Recenze Apple TV 2015

Kým som začal písať túto recenziu, napísal som asi 70 rôznych podôb a neveril som, že sa mi podarí dopracovať až do resumé. To sa mi ale podarilo a ja práve zvereňujem svoje konečné zhrnutie dojmov z novej Apple TV 2015, označovanej tiež ako Apple TV 4. generácie. A ako začnem resumé? Spoločnosť si dala za úlohu vytvoriť zariadenie, ktoré budete milovať aj napriek jeho nedostatkom v, dovolím si povedať, prvej podobe. Osobne mám totiž pocit, že toto nie je len nová generácia, je to úplne nové zariadenie a to asi najlepšie vysvetľuje, prečo ho spoločnosť aj na svojom webe označuje ako “The new Apple TV”. Tomuto pocitu napomáha nové moderné rozhranie, ktoré je dôkazom roku 2015. Okrem toho máte doma veľkú filmovú knižnicu, do ktorej za prvý víkend vložíte aspoň 10€ len preto, aby ste si pozreli filmy. Ešte viac poteší, že sme na mape a preto sa tu nachádzajú filmy v češtine/slovenčine alebo keď už nič viac, tak majú aspoň tie titulky. Ak ste pokročilý speaker, tak je ponuka filmov ešte väčšia, keďže si viete vychutnať aj výhradne anglický obsah. Zároveň máte doma jeden veľký, digitálny obraz, vďaka čomu už vašu stenu nebude kaziť veľký čierny obdĺžnik. Je to pekné, ale má to aj zlú stránku v podobe vyššej spotreby, keďže v takom prípade je treba mať zapnutý televízor. Napokon máte prístup k Apple Music, čo je služba, ktorú som si veľmi obľúbil a som aktívnym predplatiteľom. Po pripojení audio systému k vášmu televízoru zistíte, že práve Apple TV je domovom Apple Music a zatiaľ čo sa miestnosťou ozýva The Wall, na obrazovke vidíte Londýn alebo San Francisco. Aplikácie a hry si časom budete sťahovať, ale pretože sme na začiatku, ponuka je v tejto chvíli pomerne malá. Na hry je, a pravdepodobne aj navždy bude, lepšia samostatná hracia konzola. Cena je tiež veľmi dobrá: 179€ za 32GB verziu a 229€ za 64GB verziu pokladám za výsmech iPhonu, ktorý za niekoľkonásobne vyššiu cenu ponúka vo svojom základe len 16GB kapacitu. Ak premýšľate nad Apple TV tak ako ja, potom si myslím, že dnes si bohato vystačíte s 32GB verziou, keďže aplikácií je dnes naozaj málo. 64GB je skôr investícia do budúcna, otázkou ale je, či budete do svojej Apple TV naozaj inštalovať tak veľké množstvo aplikácií a hier.

Celá recenze na www.letemsvetemap...

odborník

Přidáno: 8. listopadu 2015

První dojmy z Apple TV - YouTube

Toto jsou naše první dojmy z Apple TV, pokud máte nějaké dotazy, chtěli byste něco vidět, či s něčím ohledně nové ATV poradit, napište nám do komentářů.

it is Apple