Umax Xtreamer SW4

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Tv tuner s moznosti nahravani.
    • Moznost instalovat Android apikace.
    • Airmouse pribalena.
    • Nespolehlive
    • Pomale reakce
    • Po vypnuti nejde zapnout (nutno vytahnout napajeni)
    • Aktualizace firmware se napodarila
    • Tv tuner s malo moznostmi nastaveni, stale se zapinaly titulky, nesynchronizovany obraz a zvuk

Kvuli nespolehlivosti provozu vraceno ve 14 denni lhute.

Produkt nemá žádné parametry.

multimediální centrum, HDD přes USB, podpora AVI, MPEG, VOB, MKV, TS/TP/M2T, MP4/MOV, WMV; Dolby Digital, DTS aj.; webové služby; kompozitní, komponentní, HDMI 1.4, opt. a coax S/PDIF, 3x USB2.0, LAN, WiFi, DO, Android - PN: UMNP000883

4zákazníci nedoporučují produkt
    • DVB-T2 tuner
    • airmouse
    • android
    • FULL HD prehravani trha
    • interne 720p

Vraceno behem 14 dnu a zakoupen Minix 8 H plus, ktery funguje bez problemu

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Tv tuner s moznosti nahravani.
    • Moznost instalovat Android apikace.
    • Airmouse pribalena.
    • Nespolehlive
    • Pomale reakce
    • Po vypnuti nejde zapnout (nutno vytahnout napajeni)
    • Aktualizace firmware se napodarila

Kvuli nespolehlivosti provozu vraceno ve 14 denni lhute.

• Air Mouse (dálkový ovladač)
    • Android
    • Jen dvou jádro (nestíhá videa)
    • Jen 1GB RAM
    • DVB-T2 tuner a jeho jediná otřesná aplikace
    • Xtreamer launcher (da se nahradit)
    • HDMI mi nebere domácí kino
    • LAN 100Mb
    • Podpora vyrobce

Koupil jsem k projektoru především pro DVB-T2 tuner. Ten je ale k ničemu. Video se proti zvuku neustále zpomaluje a zrychluje. Naladěné kanely se nedají třídit. Pouze mazat. Dvbt aplikace se nedá ničím nahradit.
    Android je na projektoru super věc, ale kazí to dvou jádrový procesor a malá RAM. Nestíhá ani přehrávat videa natočena Galaxy Note 3.
    To že nejde zařízení plně vypnout nevadí. Muže se nechat stále zapnuté pro jeho malou spotřebu.

Jediná a opravdu povedená věc je air mouse, malý ovladač, kterým se pohybuje ve vzduchu aby se hýbala šipka. USB přijímač se dá připojit i k PC (super věc). Je možné si jej zakoupit samostatně za 499kč. Ale na eBay jsou podobné od 150kč.

No nedoporučuji nikomu. Doufám že to odradí ostatní od koupi a výrobce se zamyslí a trochu zapracuje. Protože 3 roky starý čínský tablet s odporovou dotykovou vrstvou a méně než 1Ghz CPU dokonale zvládá svůj interní DVB-T tuner i s nahráváním (osobně odzkoušeno)

• DVB tuner s možností nahrávání
    • airmouse = revoluce v ovládání
    • široká podpora kodeků
    • XBMC = přehraje všechno
    • Android 4.2 = není dokonalé, ale mnohem lepší než nějaké linuxy
    • rychlé reakce (2 jádra)
    • pasivní chlazení (0 db hluku)
    • s původním FW mě trápí
    • - launcher je neergonomický
    • - zácuky u HD TV vysílání (cca 10s)
    • - občasné výpadky síťového disku

Mám ho 1 týden a nenašel jsem lepší MC pro přehrávání multimédií s DVB tunerem. Používám pro projektor s 120% plátnem, takže airmouse si pochvaluji (na malém TV to bude asi horší zážitek). Občas vypadne síťový disk, možná to je nestabilitou na mém ASUS routeru - musím otestovat.

• SideWinder 4 se úspěšně probil redakční mučírnou a je na čase shrnout výsledky. Povedlo se výrobci vymazat chyby z minul...

Zobrazit celou recenzi na www.tvfreak.cz

• Hlučnost
    • Ovládání, ovládání, ovládání
    • Roztříštěnost systému
    • Složitá obsluha

Je to jako když si koupíte zařízení pro testování. Přístroj obsahuje systém Android, není problém si na něj cokoliv nainstalovat, ale nic, co je v systému předinstalované, nefunguje tak, jak má. Celkem jsou integrované 4 přehrávače, ale žádný z nich neumí všechno, každému něco chybí. Ovládání AirMouse je nepohodlné, nepřesné, můžete použít vlastní myš, ale pak se zase nejste schopni dostat z některých aplikací na domovskou stránku. Neumí přehrávat 3D BD iso, které předchůdce - SW3 zvládá a oproti jemu umí navíc jen DVB-T, které jsem už ale raději nezkoušel. Vracím a kupuji SW3

• AirMouse
    • DVB-T
    • Multimedia - streamy, radio, webové radio, youtube, divx, mkv, gif, mp3, atp.
    • Android 4.2.2
    • internet
    • umí přehrát i 3D
    • tichý chod - pasivní chlazení
    • místy nedotažený firmware - nelze zapnout pomocí AirMouse, zapnout lze jen na přístroji
    • neúplná čeština v základním uživatelském rozhraní
    • pro někoho může být složitější na ovládání či nastavení přístroje

Celkem zábavná hračka k televizi, která obsahuje v jedné verzi i DVB-T/DVB-T2 tuner, který spolu s běžnými funkcemi okamžitého nahrávání nebo plánovaného nahrávání z EPG, timeshiftu, možností zobrazení skrytých titulků, dokáže překvapit poněkud jiným ovládáním pomocí celkem dobře vymyšleného ovladače ve formě AirMouse.
    Z původní obyčejné, i třeba 3D velkoplošné televize udělá ještě k tomu smart zařízení, jež poskytuje možnost všemožných aplikací a udělátek z platformy Androidu a vlastně GooglePlay.
    Přehrávání filmů a to i 3D (samozřejmě ve spojení s 3D televizí) zvládá na jedničku včetně titulků. Zvuk i obraz v HD kvalitě. Zatím jsem nepotkal film, hudbu či jiné podobné multimédium, které by nešlo přehrát.
    Vzhledem k mému rozčarování úžasnou technologickou krabičkou se ovšem dostavují také pocity neúplnosti a nedotaženosti, jež jsou v přístroji doprovázeny místy nepřeloženým a to i hlavním rozhraním přístroje, poněkud krkolomnějším zápasem s AirMouse, to než si člověk zvykne, a poněkud méně tlačítky na AirMouse, než je zvyklostí u jiných dálkových ovladačů televizí. Čeština je ovšem obsažena poté v nastavení, a tak jsem s podivem, že menu prostě není přeloženo. Youtube funguje na jedničku a to i zatím mnou instalované aplikace pro Android. Některé aplikace a to právě věru předinstalované jsem zatím nedokázal zprovoznit, upgrade firmwaru na novější verzi také nějak nenabíhá dle mých představ (ovšem zde bych polemizoval nad mými znalostmi HW a SW protože uvedená verze přístroje v seznamu firmwaru u výrobce vůbec není :) a vůbec celé to adolescentní udělátko opravdu vyjadřuje jakousi předzvěst příchodu něčeho magického, co nám již brzy přinese budoucnost rovnou do tepla a útulna obýváků běžných lidských gaučáků.
    Celkově jsem ovšem s přístrojem spokojen a pro dnešního byť jen trošku šikovnějšího člověka, který ví, jak asi funguje smart mobil či tablet je toto vskutku zábavná a užitečná krabička. Někdy sice úplně neposlouchá a je třeba trpělivosti, ale za ty peníze myslím, že přinese dosti užitku potencionálnímu uživateli. Já řku dobrá to mašinka za ty krejcary.

• air mouse
    • pasiv chlazení
    • konečně funkční android verze 4.x.x
    • viz mé zhrnutí

Tak jsem si tento mmc koupil protoze muj egreat ani tv nemá nahrávání z dvbt/t2.Zatím jsem zkoušel internetová vide ze stránek online filmů kde některá spustí a nekterá se hned na začátku seknou a běží jen čas.(platí i pro seriálové servery).Pokud pustím jakýkoliv film sd/hd/fullhd/3D nedokáže ho přehrát bez trhání obrazu v jakémkoliv ze čtyř přehrávačů.(takže zřejmě hardware). Nepočítám že se toto dá odstranit FW,který jsem samozřejmě nahrál nejnovějši(ze 16.6.2014).Po kterém sice player jde vypnout ovladačem ale Hdd připojený v USB nevypíná.Informace o fimech načítá rychle a v CZ .Opravdu šetřily všude namá hardwerový vypínač on/off a chybý i restore tlačítko kdy při upgradu musíte vytahovat napájení aby nabootoval./nepřijde mi to zrovna šetrné vůči elektronice !!Pokud bude zájem můžu připsat další zkušenosti /player spíš zklamal jen vypíchnu ten remote air je opravdu funkční to jsem zase nečekal :-( .

• -cena
    • -xbmc
    • -neoptimalizované
    • -android
    • -vypínaní/zapínání
    • -nelze připojit hdd

Nedodělaný produkt,koupi doporučuji zkušeným uživatelům.
    Doporučuji starší přístroje sw3/2

• DVB-T2
    • XBMC
    • Rychlé zapnutí
    • Zatím nic
    • Kupoval jsem ho pro přehrávání inter tv přes XBMC a to splňuje bez sebemenšího záseku

Určitě přehrávač doporučuji i tím, že má obsažen DVB-T2 tuner který je zatím v testu ale za nedlouiho bude standardem. XBMC přehrávač a další věci které jsem zatím ještě nepoužil