SENCOR SMP-9000PRO

HDMI
DVB-T
DVB-S/C

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Přehraje všechno, rychlé nabíhání, 4x USB + interní HDD, tichý, citlivý a podsvícený DO, cena.
    • Neumí importovat titulky, musejí mít stejný název jako film.

Skvělý přístroj, bezproblémové ovládání, prostě zapnu a používám, připojím vše, co potřebuji, nemusím nic složitě řešit. Je to moje páté MC, zatím nejlepší (společně s Xtreamerem, který má v něčem navrch, ale v něčem naopak zaostává, navíc je podstatně dražší).
    Jednoznačně doporučuji ke koupi. Vynikající poměr cena/kvalita.

• , zakoupeno v CZC.cz

Super mulimediální krabice, přehraje úplně všechno audio i video. Škoda že zrušili YoutubeXL, přehrávání YT videa na starý televizi bylo bezva. Jen by mohli častěji aktualizovat firmware.

• , zakoupeno v Electro World

• přehraje vše tichý spokojennost
    • pomaleji načítá

WI-FI
HDMI
DVB-T
DVB-S/C

Procesor: RTD 1186DD (750MHz)
RAM: 512MB DDR3 (1600MHz)
Flash paměť: 4GB NAND
OS: LINUX a ANDROID 2.2
HDMI 1.4 (podporované rozlišení: 4096x2160 24Hz, 3840x2160 24/25/30Hz, 1920x1080)
12-Bit Deep Color
Podpora 3D videa s 24 snímky za vteřinu, 3D Blu-Ray kopií (max. rozlišení 4000x2000), 3D BDMV, 3BD-ISO
Upscaling z 480p do 1080p
Konverze z 2D do 3D
Unikátní nastavení zobrazení titulků (velikost, barva (obrysu a výplně), pozice, časová synchronizace)
Podporované 3D formáty: Left-Right, Up-Down, Green-Red, Red-Blue
kompatibilní a s aktivním a pasivním 3D zobrazením
Internetový prohlížeč (HTML 5)
Internetová rádia
DLNA, SAMBA
Dolby True HD, DTS HD Master Audio
1x USB 3.0, 4X USB 2.0
1000Mb G-LAN
Jednoduchá instalace HDD (3.5" SATA HDD až do 2TB)
Universální dálkový ovladač (funkce učení základních povelů TV)

Technická specifikace:
CPU: RTD 1186 (750MHz)
RAM: 512MB DDR3 (1600MHz)
Integrovaná paměť: 4Gb NAND
OS: LINUX, ANDROID 2.2
GPU: openGL ES2.0
Souborový systém: NTFS, FAT32, HFS, UDF2.5 (pouze čtení), ISO (pouze čtení)
USB HOST: 4x USB 2.0
Paměťová karta: 1x SD/SDHC/MMC
USB zařízení: 1x USB 3.0
RJ45: 1x Gigabit LAN, 1000M síť
AV výstupy: 1x HDMI 1.4, 1x AV výstup (cinch), 1x Digitální audio optický výstup (5.1)
Video formáty: MKV, TS, M2TS, TP, WMV, IFO, ISO, VOB, DAT, AVI, MPG, MP4, MOV, RM, RMVB, FLV, DVD ISO (original menu), Blu-Ray ISO a další
Video kodeky: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 SP, ASP, AVC (H.264), XviD, DivX, WMV9 (VC-1), Real Video 8/9/10 (up to 720p)
3D video formáty: TS (*.ts/*.m2ts), Any (Essentially 2D decode + 3D display), 3D Blue-Ray, 3D AVCHD
Audio formáty: MP3, WMA, WAV, OGG, AAC, LPCM, FLAC, AC3, APE CUE
Audio kodeky: MP3, MP2, OGG Vorbis, APE - APE Cue, PCM, LPCM, AAC, RA
Fotky a obrázky: JPG, JPEG, BMP, GIF, TIFF
Titulky: SUB, SMI, SSA, SRT, IDX + SUB
Online aplikace: Picasa, Flickr, Yahoo, Finance, Weather, Shoutcast, Video&Audio Podcast, HTML5
Web prohlížeč: Google Chrome
Síťové aplikace: NAS, FTB, BT, UPNP
Bezdrátová síť Wi-Fi: USB WiFi přijímač (obsah balení)
Formát playlistů: M3U (*.M3U / *.M3U8 / *.ALB), PLS (*.PLS)
Rozměry: 221 x 142 x 58 mm

• Přehrává mnoho formátů
    • Složité menu

Po různých recenzích jsem se rozhodl tento výrobek vyzkoušet. Je fakt, že jsem do centra nenaistaloval Hdd, používám pouze Hdd přes USB vstupy. U některých filmů začaly problémy se zvukem, prskal a film se sekal, ale všechno se systémem kdo hledá najde dalo odstranit. Jde jen o to najít vhodné nastavení, které nyní funguje na všechny formáty zvuku. Jsem s tímto výrobkem spokojen.

• vzhled,rychlost,obraz a zvuk,zdá se kvalitní..
    • android,podcasty,youtube..seká bluray..bacha, výrobce slibuje co nefunguje...internet je zcela zbytečný,nic tam nejede..

Měl jsem v ruce hodně multimediálních center.. xtreamer,/několik typů/egreat a wd.. ted jsem vyměnil za sencor na doporučení,.možná to byla velká chyba,neexistuje podpora, firmware,update.. prostě nic,když máte hdd uvnitř, stále po zapnutí přístroje prohledává uložiště a i když nastavíte neprohledávat, vůbec ho to nezajímá,.pak se objeví zrušit nebo potvrdit a pokuď nebudete včas reagovat,tak se tv.. vypne a na obrazovce tma,musíte přístroj vypnout a zapnout znova..na sencoru mi sdělili,že se má hdd formátovat v přístroji,pak to nebude dělat,ale já už tam mám data.. takže ..?jinak xtreamer to nedělal nikdy.další problém, nahrávky, co slibuje výrobce, lže, přehrává bez problému mkv,ale pokud tam dáte bluray,bez komprimace.tak film seká, jak obraz,tak zvuk...katastrofa..kolegovi třeba na onkyu,nějakým drahším zvuk prská,když je hd master,další problém,je to síťový přehrávač a váše pc to nenajde,tak zbytečnost.. wifi na nic,protože nespojíte ani váš počítač...podkasty tam jsou, youtube.. pomalu načítá, jiné podcasty nejedou vůbec...takže ..má cenu přehrávač koupit?? říkám ne,..nic korejského,čínského,šmejdy.. co to tady vůbec dělá???kde jsou ty dobré značky,..spolehlivé.. nekupujte to...nejdříve jsem ho doporučoval,ale ted ho používám často už půl roku a říkám ne...nekupovat.

• VZHLED
    • PŘEHRAJE HODNĚ FORMÁTŮ
    • POMALÝ
    • PORUCHOVOST

UŽ DRUHÁ REKLAMACE BĚHEM PŮL ROKU, PO PRVÉ PŘESTAL JÍT PROSTOTOVÝ ZVUK, PŘEHRÁN FIRMWARE, PO DRUHÉ - TRHÁNÍ FILMŮ PŘI PŘEHRÁVÁNÍ. ZATÍM COKOLIV OD SENCORU NA HOV..

• Podpora VELKÉHO množství video formátů včetně titulků
    • Kvalitní zpracování přehrávače
    • Pěkný podsvícený ovladač se širokou škálou funkcí
    • Stabilní firmware
    • Chybí možnost automatického vypnutí přehrávače

Po půl roce používání funguje naprosto perfektně a bez problémů. Zatím jsem nenarazil na žádný video formát, který by nepřehrál. Dokonce se mi přehrávač zatím ani jednou neseknul. Chybí mi jen možnost nastavení automatického vypnutí, což se dá přes všechna pozitiva tohoto skvělého přehrávače snadno přehlédnout. Rozhodně mohu tento přehrávač všem vřele doporučit ! ;-)

• Svižný
    • Podsvícený ovladač
    • Přehraje vše
    • přehrávač máme 14 dní a žádné negativní zkušenosti nemáme.

Tento přehrávač nám byl doporučen. I když jsme zprvu zachovávali určitý odstup k této značce, po vyzkoušení u kamaráda jsme ho šli hned koupit..

• Celkem dobry prehravac
    • neprehrava blueray
    • Neni novy firmware!
    • Ruzne chyby v systemu

Mam ho dva roky a porad koukam,jestli uz je novy firmware a nic. Jsou to kurvy sikmooky, uplne na nas serou s aktualizaci. Takovy pristup od vyrobce je zavadejici, uz nikdy od tech smejdu nic nebrat,kdyz se takhle chovaji

• pěkný vzhled
    • podsvětlený dálkový ovladač
    • displej
    • cenově dostupný
    • přehraje hodně formátů-jak z interního-tak externího HDD i USB
    • POZOR NEODLADENY FIRMWARE !!! a žádné nové verze !!!!!!
    • Android k ničemu. Pokud z vnitřního HDD např. smažu soubor , po opětovnem spuštění je opět tam , kde byl !!! Atd atd

Na netu celkem dobré reference , (což nechápu) , tak jsem si přístroj také pořídil a po dvou dnech vrátil . Za ty penize jsou na trhu lepší MMC .
    Hardware skvely , software mizerny ,to degraduje cele zarizeni , k tomu netřeba snad vice dodavat.

• pěkný desing
    • podsvětlený dálkový ovladač
    • displej
    • není možné nastavit automatické vypnutí
    • velmi špatné nastavování sítě
    • problém s některými video formáty
    • dlouhé odezvy

Tento přehrávač jsem si zakoupil podle pozitivních recenzí zde na heurece a podle recenze na tvfreak.cz. Měl jsem od něj velké očekávání, ale bohužel mě velmi zklamal. Zhruba po měsící přestal jít. Když mi ho poslali z reklamace opravený, tak jsem ho radějí ihned prodal (bohužel jsem prodělal asi 1000 Kč), ale i tak jsem byl rád, že jsem se ho zbavil. Přehrávač jsem chtěl jako náhradu za ASUS O!Play HDP-R1, ale Sencor se tomuto přehrávači není schopný zdaleka ani vyrovnat. Takže tento přehrávač rozhodně nedoporučuji!

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Neumí importovat titulky, musejí mít stejný název jako film.

Jednoznačně doporučuji ke koupi. Vynikající poměr cena/kvalita.

• SENCOR SMP-9000PRO
    • SENCOR SMP-9000PRO

je to super stroj mam je tri a super