Philips HMP7100

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Hezký na pohled
    • Tichý
    • U formátu mp4 nefunkční čeština v titulcích (u mkv či DivX funguje)

Není-li pro vás podpora titulků důležitá, je to použitelný přehrávač. Přehráváte-li různé formáty včetně titulků, pak bych ho raději nedoporučil. Možná to vyřeší další verze firmwaru, ale já raději plně funkční přístroj hned.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• - kvalitní obraz a zvuk
    • - poradí si s téměř všemi formáty
    • - pomalý start a další kroky
    • - nepřehledná struktura adrešářů

Při poměru cena/výkon velmi šikovný přístroj. Škoda, že má odfláknuté grafické prostředí procházení adresářů.

• Funguje perfektně, všechny uvedené formáty podporuje a wifi se neseka

Mile mě překvapil a funguje dobře

Produkt nemá žádné parametry.

Multimediální přehrávač FullHD 1080p, H.264, MKV, DivX Plus HD, MP3, WMA, JPEG, Dolby Digital, DTS 2.0, DLNA, WiFi, HDMI, USB. S multimediálním přehrávačem Philips se vám otevře celý svět multimediál

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v KASA.cz

• Hezký na pohled
    • Tichý
    • U formátu mp4 nefunkční čeština v titulcích (u mkv či DivX funguje)

• - množství formátů
    • - nenápadný (batole si ho kupodivu ani nevšimlo)
    • - opravdu pěkné provedení
    • - horší zvuk
    • - nefungující wi-fi - oboje nejspíš jen vadný kus

Přehrávač jsme zakoupili a těšili se na snazší přehrávání filmů z PC než doteď. Bohužel. Z flashky přehrával dobře, různé formáty. Obraz skvělý, zvuk horší. Chvilkama zvuk jakoby bzučel, ale při přehrávání na PS3 se to nestalo. Nastavení wi-fi se ukázalo jako nemožné. Při zahájení scanování bych čekala, že najde min. to, co 4roky starý mobil (cca 8 domácích sítí v okolí). Nenašel vůbec nic. Ani naší domácí síť. Notebook i mobil mají v obýváku signál 4 z 5. Nevím, zkoušely jsme všemožně nastavovat router a nic. Mohlo jít o vadu jednoho kusu, ale čekat na výměnu nebo opravu a doufat, že příště už to půjde se nám nechtělo. Takže jsme ho vrátili. Bylo nám to líto, je opravdu pěkný, kvalita obrazu nás nadchla, listování a vzhled adresářů dle mého dostačující (je to přehrávač, ne počítač), ovladač reagoval skvěle. Jen ten zvuk a wifina zklamání. Nechci zařízení ihned zatracovat, protože příčinu potíží neznám, ale naše zkušenost je opravdu jen z 50% dobrá. V kategorii se jedná o ne uplně drahé zařízení, pro nás bylo nad stanovený limit a přesto neplatilo vyšší cena = vyšší kvalita.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• - kvalitní obraz a zvuk
    • - poradí si s téměř všemi formáty
    • - pomalý start a další kroky
    • - nepřehledná struktura adrešářů

• Funguje perfektně, všechny uvedené formáty podporuje a wifi se neseka

Mile mě překvapil a funguje dobře

• , zakoupeno v Electro World

• zatím přečetl všechno, co mu bylo podstrčeno
    • žádné zbytečnosti (1xUSB a 1xHDMI bohatě stačí)
    • v DLNA problém s externími titulky přes Twonky server (při přímém streamování přes síť bez problému), což umí bez problémů moje nepříliš chytrá TV Hyundai (MMC používám u jiné TV), ale to je celkem snadno řešitelné.

Produkt jsem si vybral z velmi omezeného množství modelů, které vyhovovaly mým potřebám (konkrétně síťový vstup) a splňuje přesně to, co jsem od něj očekával.