ASUS O!Play Mini V2

• přehrává skoro vše
    • ovládání jednoduché
    • dostal jsem přesně to co jsem chtěl
    • zatím jsem nic neobjevil

výrobek dokážou ovládat i dříve narození což byl hlavní motiv nákupu...

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Přehraje všechny formáty.
    • Minimální spotřeba.
    • Bezproblémové titulky!!!
    • Jediný port USB.

Hledal jsem solidní přehrávač k TV, připojený přes reciever! Měl jsem vedený HDMI kabel z PC, ale při filmu jsme musel k domácímu kinu zapínat i PC! Proto jsem koupil šikovný ASUS O!Play Mini V2 a zatím musím říct, že jsem maximálně spokojený. S flah disku jsem zatím přehrál filmy ve všech formátech (video i audio)! Opravdu velká pochvala při nastavení titulků. Vše provádíte za běhu filmu, tak si nastavíte velikost, zarovnání, barvu, styl, prostě paráda! A musím vyzdvihnou i malý a šikovný ovladač, vše jde nastavit v pohodě a se slušnou odezvou! Jen tak dál!!!

Full HD

Multimediální přehrávač kompaktních rozměrů s podporou FullHD rozlišení a 7.1 zvuku, podpora Blu-ray ISO, MKV, RMVB (1080p), H.264, Dolby TrueHD, DTS-HD MA, OGG, FLAC a mnoho dalších, rozhraní: HDMI, kompozitní video/audio, S/PDIF, USB 2.0 a čtečka paměťových karet; funkce AutoPlay a RightTxT, dálkové ovládání. ASUS O!Play Mini v2

Kompaktní multimediální přehrávač ASUS O!Play Mini v2 přináší podporu FullHD rozlišení, 7.1 zvuku a řadu pokročilých funkcí. Přestože je velmi kompaktní, nabídne audiovizuální zážitky srovnatelné s návštěvou kina. Praktické funkce AutoPlay a RightTxT ještě více usnadní jeho používání.

FullHD zábava s prostorovým zvukem

O!Play Mini V2 s připojením HDMI přináší dokonalou zábavu ve vysokém rozlišení FullHD 1080p s vynikajícím prostorovým 7.1- kanálovým zvukem.

Pohodlné přehrávání

Vzhledem k svým minimálním rozměrům neobsahuje žádný interní disk. Veškeré přehrávání obsahu externích zařízení probíhá za pomoci rozhraní USB 2.0. Díky exkluzivní funkci AutoPlay stačí připojit USB paměťovou jednotku a přehrávač začne automaticky přehrávat obsah. Což je vhodné např. pro reklamní potřeby rychlého přehrávání na reklamních panelech na veřejných prostranstvích. K dispozici je také čtečka paměťových karet 4v1 ideální pro rychlé prohlížení fotografií.

Široká podpora formátů

Jelikož se jedná o multimediální centrum je podporována celá řada standardů videa a audia. Zajímavá je především podpora souborů obrazu ISO disků Blu-ray, formátů MKV, RMVB (1080p), H.264, Dolby TrueHD, DTS-HD MA, OGG, FLAC a mnoho dalších. Exkluzivní funkce RightTxT se postará o automatickou detekci titulků.

Klíčové vlastnosti

ASUS O!Play Mini v2 je multimediální přehrávač s podporou FullHD rozlišení a 7.1 zvuku. Dále je třeba zmínit podporu výstupních standardů prostřednictvím integrovaného kompozitního video/audio výstupu nebo moderního výstupu HDMI specifikace 1.3, dále je k dispozici i S/PDIF audio výstup. Spolu s přehrávačem je dodáváno i dálkové ovládání, není tedy problém celé zařízení ovládat z pohodlí oblíbeného křesla.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• jednoduchost ovládání a splní mé představy

produkt se mi jeví pro moje užívání a cenu velmi vhodný

• přehrává skoro vše
    • ovládání jednoduché
    • dostal jsem přesně to co jsem chtěl
    • zatím jsem nic neobjevil

výrobek dokážou ovládat i dříve narození což byl hlavní motiv nákupu...

• Skvělý obraz,jednoduché ovládání.
    • Nepodporuje DTS HD-MA !!!

Komu záleží na HD zvuku nebrat!!! Jinak super

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Přehraje všechny formáty.
    • Minimální spotřeba.
    • Bezproblémové titulky!!!
    • Jediný port USB.

OK

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• Zattím vše funguje jak má.

Ok

• , zakoupeno v CZC.cz

• Perfektni

Tento vyrobek je perfektni.Pro toho,kdo nema televizi na USB.Prehraje vsechny formaty,titulky a je malinky a lehky.Pripojuji k nemu externi pevny disk 500Gb a funguje skvele.

• , zakoupeno v ASUS.AS

• Vše rychlé a jednoduché

Toto centrum doporučuji pro svou jednoduchost