A.C. Ryan ACR-PV73800

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v XXLshop.cz

• Toto centrum mi přehrálo zatím všechny možné formáty co jsem měl v PC. HD filmy přehraje krásně hladce a bez sekání lépe než můj starší noteebook. Používám ho k neoplasma televizoru a je to naprostá paráda..
    • zatím jsem po 10ti dnech nic nenašel jen drobná vítka po stisknutím na dálkovém ovladači snad jen trošku prodleva k ůkonům přehrávače cca 3 vteřiny. Prý se to ale zlepší po aktualizaci systému. Musím ještě zkusit...

Za málo peněz hodně muziky, fakt super. Škoda jen, že se už u nás neprodává. Výrobce tento model stáhl z trhu a já měl štěstí že jsem ho ještě na poslední chvíli sehnal.

• , zakoupeno v Obchůdeček

• Je to parádní stroj. Přehrává všechny soubory, které jsem kde kdy stáhl. (mám mkv 16,5Gb a úplně v pohodě). Přesně takhle jsem si to představoval. Mám ho připojený přes AUX ke kinu (all in one), takže i zvuk jde do 5-ti repro..ale jen jako stereo). Mám k němu připojený externí disk 1TB (3,5 esential) a načítá to bez problémů. Překvapilo mě dálkové ovládání, které je kvalitnější než k TV. Lze měnit zvukové stopy, titulky i formát obrazu. Hned jsem provedl aktualizaci firmware (http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.acryan.com/forums/viewtopic.php%3Ff%3D175%26t%3D12372%26start%3D80&ei=ECEPTpLCO8KaOqir4boL&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=3&ved=0CDUQ7gEwAg&prev=/search%3Fq%3Da.c.ryan%2Bplayon%2Bhd%2Bmini2%2Brecenze%2Bstopy%2BMKV%26hl%3Dcs%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Demg%26rls%3Dorg.mozilla:cs:official%26prmd%3Divnsfd)
    • a pohyb v menu se zrychlil. Jsem moc spokojený, vřele to všem doporučuji
    • Snad jen větší písmenka v menu, ale je možné, že se to dá taky někde nastavit, to jsem ještě nezkoušel :-)

Cena odpovídá kvalitě. Co dodat...:-)

• , zakoupeno v HALSHOP.cz

• Přehraje vše co jsem zatím vyzkoušel.
    • Malá krabička, nezabere moc místa.
    • Vše je v češtině, jednoduchá obsluha.
    • Mám ho krátce, když na něco zjistím, tak dám vědět.

Pročítal jsem si recenze a zdál se pro mě vyhovující.
    Čeština, jednoduchost obsluhy. Zatím přehrál vše, co jsme zkoušeli. Synovec prohlásil." To snad sežere i chleba s máslem". Je to malá krabička tak nikde nepřekáží.

Produkt nemá žádné parametry.

A.C.RYAN Full HD přehrávač Playon! HD Mini2

A / V výstup

HDMI 1.3 rozhraní, až do 1080p

Kompozitní Audio / Video

Y / Pb / Pr Video

SPDIF optický výstup Toslink (digitální audio)

Podporované uložiště

USB HDD, USB paměti a další USB Mass Storage zařízení

• Souborové systémy: FAT, FAT32, NTFS, EXT3
  • Síťové disky: USB 2.0 portů: 2 x USB 2.0 (USB-A)

Podporované USB

Přidat porty USB rozbočovače s, USB čtečky karet 2x USB 2.0 (USB-A)

Sítě - Kabelové

Gigabit

Síť - bezdrátovéhá: (Volitelné)

Bezdrátové WLAN 802.11b/g/n 300 Mb / s přes USB adaptér WLAN (volitelně, nejsou součástí balení.)

Podporuje zabezpečení WLAN WEP, WPA

Podpora WLAN sítě Peer-to-Peer (připojí bezdrátový router bez)

Podporované video formáty

AVI / MKV / TS / TP / TRP / M2TS / MPG / MP4 / MOV / M4V / VOB / ISO / DVD-ISO / IFO / DAT / WMV / ASF / RM / RMVB / FLV rozlišení až 720p / 1080i / 1080p / BD-ISO

Podporované video kodeky

MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 SP / ASP / AVC (H.264 | x264) / XviD / DivX / WMV9 (VC-1) / RealVideo 8/9/10 (až 720p)

Podporované video výstupy

PAL / NTSC / 480p / 576p / 720p / 1080i 50Hz / 60Hz 1080i / 50 Hz 1080p / 60 Hz 1080p / 1080p 24FPS

Podporované audio formáty

MP3 / MP2 / WMA / AAC / FLAC / WAV / OGG Vorbis / PCM / LPCM / MS-ADPCM / LC-AAC / HE-AAC / COOK / RA-Lossless

Podporované zvukové výstupy

Stereo

Dolby Digital AC3 5.1 (průchozí a mixáž na stereo)

Dolby Digital Plus 7.1 (průchozí)

Dolby TrueHD 7.1 (průchozí a mixáž na stereo)

DTS Digital Surround 5.1 (průchozí a mixáž na stereo)

AAC 7.1 (průchozí a mixáž na stereo)

FLAC

Podporované formáty obrazu

JPEG, HD JPEG, BMP, GIF, TIF, PNG

Podporované formáty titulků

SRT, SMI, SSA, IDX / SUB, SUB

Podporovné sady znaků (Potřebné pro titulky)

Unicode (UTF8), BIG5 (tradiční čínština), západní, turečtina, střední Evropy, Řeka, Cyrillic, SE evropské, ruské, hebrejštiny, arabštiny, japonštiny, thajské

Napájení

DC-IN 5V v pohotovostním režimu: 0,3 W / Aktivní: 8,2 W

Chlazení

Bez ventilátoru (pokročilé chlazení bez ventilátoru pro procesor)

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v XXLshop.cz

• , zakoupeno v Obchůdeček

• a pohyb v menu se zrychlil. Jsem moc spokojený, vřele to všem doporučuji

Cena odpovídá kvalitě. Co dodat...:-)

• Přehrává všechny běžné formáty ( a dobře...)
    • Funguje jako NAS
    • Kompaktní rozměry a elegantní design
    • Solidní menu v češtině
    • Přiložený kvalitní HDMI kabel
    • Aktualizace firmware(snad budou dále vychytávat...)
    • Nemá aktivní chlazení
    • Chtělo by to jedno USB na boku nebo čele přístroje
    • Občas se na chvíli sekne
    • Trochu méně kvalitní dálkový ovladač(ale nic strašného)
    • Chybí uživatelký manuál v češtině, ale ovládání není složité

Určitě bych ho zvolil zase, zásadní chybu nebo nevýhodu jsem neshledal. Internetové služby třeba vůbec nepoužívám, jen jsem je zkusil. Ale na normální přehrávání je výborný. To že funguje jako NAS je paráda, u takhle malého a levného výrobku to není běžné. Je podle mého očekávání - skvělý.

• Menu v češtině
    • Jednoduché a přehledné ovládání
    • Perfektní full HD
    • Velmi rychlý
    • Malý elegán,který zapadne vzhledem snad všude
    • Nový a lepší dálkový ovladač než u staršího modelu
    • Přehraje,jak jsem zde již četl snad i topinku
    • Jediná vada,protože je to nový model,není podrobný návod v češtině.Pouze zapojení.Na internetu i stránkách výrobce pouze v angličtině,ale zas to není až tak velký problém.Opravdu jednoduché ovládání.

I když mám televizi/Full HD neoPlasma Panasonic/,která podporuje dost formátů,tak 80% podporovaných formátů nešlo z HDD přehrát.Po přečtení testů a recenzí jsem se rozhodl,že toto Multimediální centrum bude zřejmě nejlepší řešení a nemýlil jsem se.Velmi malá elegantní krabička,která během pár sekund načte 1,5TB HDD a přehraje vše na co si vzpomenete.Menu v češtině,přehledné a logické.V balení přibalen HDMI kabel.Přehrávání full HD,je absolutní špička.Tento produkt doporučuji všem.Tady je ještě test na MMC: http://www.tvfreak.cz/art_doc-D8E72FA0F486AF28C125780900814D93.html

• , zakoupeno v HALSHOP.cz

• Přehraje vše co jsem zatím vyzkoušel.
    • Malá krabička, nezabere moc místa.
    • Vše je v češtině, jednoduchá obsluha.
    • Mám ho krátce, když na něco zjistím, tak dám vědět.

Pročítal jsem si recenze a zdál se pro mě vyhovující.